• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
 • تلفن: 02188283411

طراحی سایت صادرات پسته

طبق آمارهای بعمل آمده از سایتهای معتبری چون The Atlas of Economic Complexity ایران بعنوان اولین صادر کننده پسته در جهان تا سال ۲۰۲۰ است. از این آمار که بگذریم، پسته ایران از سالیان دور در سرتا سر دنیا طرفداران خود را داشته است و این علاقمندی همچنان تا امروز ادامه دارد. پسته بعنوان مهمترین و ارزآورترین محصول خشکبار ایران محسوب می شود. تولید کنندگان پسته نباید به آمار و ارقام گمرک ایرانی و جهانی بسنده کنند. بلکه باید همیشه به فکر بهینه کردن زیر ساخت ها و توسعه بازار جهانی خود باشند. زیرا امروز بازار پسته هم در حال رقابتی شدن است و کشورهایی چون امریکا، ترکیه و … گاها در صادرات از ایران پیشی میگیرند. پس با توجه به این عوامل، حتما بعنوان نخستین ابزار مهم بازاریابی بین الملل، اقدام به طراحی سایت صادرات پسته کرده و در کنار آن با تولید اطلاعات بهینه شدن به زبانهای مختلف به معرفی پسته و فرهنگ ایرانی بپردازید. سایت هر کسب و کاری ویترین آن محسوب می شود. مشتریان خارجی با دیدن تصاویر و محتوای شما به برند شما اعتماد و به جایکاهتان ارزش می دهند. پس طراحی سایت صادرات پسته برای کسب و کار بین المللی را بسیار جدی بگیرید.

آمار صادرات پسته ایران تا سال ۲۰۲۰ در سایت The Atlas of Economic Complexity

طراحی سایت صادرات پسته
https://redpalet.net/storage/2023/06/Iranian-pistachio-export-site-design.jpg

طراحی سایت صادرات پسته

طبق استاندارهای آموزش بازاریابی بین الملل، تمامی صادر کنندگان پسته، برای رسمیت دادن به کسب و کار جهانی خود باید اقدام به طراحی وبسایت کنند. فروشندگان و صادر کنندگان پسته دارای وب سایت از مزایای زیر برخوردار می شوند:

 • معرفی انواع پسته و محصولات مشتق شده

  شرکت های بازرگانی و صادرات پسته از طریق وبسایت رسمی خود می توانند به معرفی انواع خرما و محصولات تولید شده از خرما بپردازند. مشتریان با دیدن تصویر محصولات و مطالعه توضیحات و نظرات کاربران دیگر حس خوشایندی نسبت به تولید کننده پسته پیدا می کنند. البته قابل ذکر است همه این توضیحات در گرو اجرای صحیح و بهینه سازی وب سایت صادراتی است.

 • جایگاه یابی بین المللی در موتورهای جستجوگر

  سایت های صادراتی پسته معمولا به چند زبان دنیا مثلا: انگلیسی، عربی و... هستند. اگر در هر یک از زبان های ایجاد شده، سئو و بهینه سازی صورت گیرد. قطعا علاوه بر زبان محلی فارسی در کلمات کلیدی خاص زبان های دیگر هم جایگاه پیدا می کند و در SERP گوگل نمایش داده می شود. این مورد هم مستلزم اجرای صحیح و هدفمند مباحث فنی سئو و تبلیغات است.

 • توسعه بین المللی برند

  معمولا زمانی یک شرکت تولید کننده خرما به سمت صادرات روی می آورد که جایگاه برند خود را در بازارهای داخل محکم کرده باشد. در این مرحله سایت صادرات پسته در کنار دیگر ابزارهای بازاریابی بین الملل وسیله بسیار مهمی در توسعه نام تجاری شرکت تولید پسته در خارج از مرزهای کشورمان به حساب می آید.

 • اعتبار و ارزش آفرینی بین المللی نام تجاری

  وقتی یک وبسایت صادرات پسته در موتورهای جستجوگر جایگاه پیدا کرد. نه تنها به توسعه برند شرکت کمک می کند. بلکه با بیشتر دیده شدن در نزد مشتریان خارجی که قصدشان خرید پسته است نوعی اعتبار و ارزش به نام تجاری صادر کننده و کشور عزیزمان افزوده می شود.

 • توسعه بازار بین المللی

  صادر کننده پسته از طریق اجرای کمپین ها ی تبلیغاتی مختلف و سئوی مستمر می تواند به توسعه بازار برند پسته در خارج از مرزها کمک کند. قابل ذکر است طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی مستلزم دانش و تخصص هست که معمولا توسط اکانت منیجرها در داخل یا خارج از شرکت صادراتی انجام میشود.

 • یافتن شرکای تجاری خارجی

  وبسایت صادرات پسته علاوه بر ایجاد کاربران جدید، نقش مهمی در آشنا شدن برند پسته ایرانی با کارترها و دلالان خارجی دارد. کارترهایی که با خرید انبوه و فله پسته می توانند سود تجاری دوصد چندانی شامل شرکت های ایرانی کنند. هر چند که فروش خپسته در بسته بندی ایرانی و قرار گرفتن در ویترین مغازه داران خارجی ابزار موثرتری در برندینگ و ایجاد زنجیره مشتریان جدید دارند. اما فروش فله پسته نیز نوعی از صادرات محسوب می شود که گروهی از تولید کنندگان از آن استقبال خوبی کرده اند.

ویژگی سایت های طراحی شده برای صادرات پسته

سفارشی سازی آسان وب سایت

قبل از طراحی سایت صادرات پسته، نیاز سنجیهای لازم بعمل می آید. سپس بر اساس نتایج حاصله فرایند طراحی سایت شروع میشود. هدف نهایی سفارشی سازی سایت با نیازهای داخلی و بین المللی مشتری است.

کدنویسی تمیز وبسایت

در این مرحله از طراحی سایت، وبمسترها تمام تلاش خود را می کنند تا با استفاده از کمترین کدها ساختار سایت را ایجاد کنند. استفاده از کدهای صحیح و کم عامل موثری در سبک سازی و افزایش سرعت سایت است.

واکنشگرا بودن سایت

بعد از طراحی ساختار اصلی سایت، نوبت به ریسپانسیو کردن قالب سایت می رسد. در این مرحله ساختار سایت برای تمامی دستگاه های نمایش دهنده مثل: انواع موبایل، تبلت، سرفیس و … بهینه می شود.

امنیت وب سایت

از موارد مهم در وبسایتهای صادراتی ایجاد امنیت و جلوگیری از نفوذ هکرها به ساختار سایت است. وبمسترها در این مرحله با استفاده از کدها، ماژولها و پلاگینهای مناسب، به ایجاد ساختار امنیتی سایت می پردازند.

طراحی ساده و خلاقانه

بعد از تکمیل ساختار، نوبت به طراحی ظاهر سایت می رسد. وبمسترهای مسلط به گرافیک، رنگشناسی و ui شروع به اصلاح و جابجایی کدها می کنند. تا سایت ظاهری جذاب و کاربر پسند داشته باشد.

چند زبان کردن سایت

در این مرحله بنا به درخواست مشتری جهت ورود به بازارهای بین المللی، زبان های مورد نیاز برای سایت نوشته می شود. سعی کنید در انتخاب زبان از تنوع خودداری کنید. زیرا در آینده برای سئو با مشکل مواجه می شوید.

انتخاب دامین مناسب

در این مرحله یک نام دامین به همراه پسوند مناسب برای سایت انتخاب می شود. نام و پسوند باید با نام تجاری و فضای کسب و کاری پسته همخوانی داشته باشد. این مرحله با مشورت مستقیم با مشتری انجام می گیرد.

سرویس های میزبانی حرفه ای

مرحله پایانی، نوبت به بارگزاری کدها بر روی هاست مناسب و لانچ قالب است. انتخاب سرویس میزبانی حرفه ای و هاست مناسب برای سایت انجام می شود. که این خود دلیلی بر امنیت و افزایش سرعت لود سایت است.

امکانات سایت صادرات پسته

پسته های صادراتی ویژه فروشگاه های آنلاین
طراحی سایت برای صادرات زعفران
طراحی سایت صادرات زعفران
طراحی سایت برای صادرات خرما
طراحی سایت صادرات خرما
طراحی وبسایت صادرات عسل
طراحی سایت صادرات عسل
طراحی سایت شرکت بازرگانی
طراحی سایت شرکت بازرگانی
طراحی انواع فروشگاه آنلاین
طراحی سایت فروشگاهی
قالب سایت فروشگاهی وردپرس
نمونه سایت فروشگاهی

دسته بندی:

کسب و کارهای فروش آنلاین

قالب وردپرس سایت شرکتی
نمونه سایت شرکتی

دسته بندی:

شرکت های خصوصی و دولتی

طراحی سایت شخصی
نمونه سایت شخصی

دسته بندی:

افراد و اشخاص اجرائی و معروف