• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

طراحی پست اینستاگرام

مدیریت محتوای گرافیکی اینستاگرام

گرافیک و طراحی پست های اینستاگرام

با توجه به اهمیت شبکه اینستاگرام در بین شبکه های اجتماعی قطعا پستهای این شبکه برای انتشار بسیار مهم می باشند. ما در رد پالت با توجه به بررسی کسب و کارها و رقبای آنها، شروع به تولید محتوای گرافیکی میکنیم. توجه به انتخاب رنگبندی، ترکیب بندی و تیترهای مناسب در محتوا از نکات مهم در طراحی اینگونه پستها بشمار می آید. طراحان ردپالت در پروژه های صفر تا صد تولید محتوا در اینستاگرام، قبل از هر کاری به طراحی لی اوت مناسب و تاثیرگذار می پردازند. سپس با توجه به موضوعات نهایی شده، محتوای گرافیکی طراحی و در فرمت لی اوت خود قرار می گیرند.

طراحی پست اسلایدی اینستاگرام

تولید محتوا در سبک پست های اسلایدی بسیار جذاب و پر مخاطب می باشد. پستهای اسلایدی بصورت تصاویر بهم پیوسته طراحی می شوند. این پستها دارای زمینه یکسان بوده و گاها یک تصویر بین دو اسلاید تقسیم می شود.

طراحی پست پازلی

پست های پازلی از ترکیب چندین پست تشکیل می شوند. ابتدا طرح نهایی در ابعاد و تعداد مشخص اسلاید طراحی و سپس در شبکه اینستاگرام بارگزاری می شود. معمولا برای پروموشنهای فصلی، مدلینگ و مراسم خاص استفاده می گردد.

طراحی پکیج اینستاگرام

پکیج های اینستاگرام ترکیبی از انواع مختلف کارهای طراحی و گرافیکی برای شبکه های اجتماعی اینستاگرام هستند. بهینه بودن تعرفه پکیج طراحی اینستاگرامدلیل اصلی ارائه آن می باشد.

گرافیک و طراحی پست های اینستاگرام

نمونه طراحی پست اینستاگرام

در زیر تعداد اندکی از نمونه طراحی های اینستاگرام قرار داده شده است. شما می توانید قبل از طراحی پست اینستاگرام سبک اجرائی آن را انتخاب نمایید. توصیه می شود اگر در ابتدای مسیر هستید حتما قبل از سفارش طراحی، از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

طراحی جلد مجله گرافیک ایران
طراحی کتاب، مجله و فولدر
شرکت توسعه حفاری تدبیر
طراحی کاور و برچسب DVD