• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

راه اندازی خطوط بسته بندی بدون لیبل بر پایه فیبر توسط اپل

راه اندازی خطوط بسته بندی بدون لیبل بر پایه فیبر توسط اپل

شرکت Apple برای ساعت مچی جدید خود، خط بسته‌بندی بدون لیبل و پایه فیبر را راه‌اندازی کرده که قرار است با کمک سیستم لجستیک کم کربن، بتواند تا سال‌های ۲۰۲۵ و ۲۰۳۰، پلاستیک‌زدایی و کاهش انتشار کربن را اجرایی کند.

به گفته شرکت، بیش از ۹۶ درصد از بسته‌بندی این شرکت از الیاف چوب بازیافت شده از جنگل‌های حفاظت شده تولید می‌شوند. با همکاری Conservation Fund و WWF بیش از یک میلیون هکتار جنگل در چین و امریکا مدیریت شد تا بتوانند فیبر مسوولانه برای این پروژه‌های بسته‌بندی اپل تهیه کنند.

اجزایی مانند سینی‌ها، روکش‌های پلاستیکی و بالشتک‌های فومی نیز با هدف قابلیت بازیافت مجدد طراحی شده‌اند زیرا می‌توان آنها را در جریان بازیافت کاغذ تجزیه کرد. تمام پروژه توانسته تا حدود ۷۵ درصد از انتشار کربن را بکاهد. 

بسته‌بندی جدید ۱۵ iPhone نیز تا ۹۹ درصد بر پایه فیبر بوده است. در تلاش برای کاهش بیشتر زباله‌های پلاستیکی و انتشار گازهای گلخانه‌ای، اپل یک چاپگر سفارشی با وضوح بالا تولید کرده که می‌تواند مستقیما پشت جعبه‌ها را چاپ کند. با منتفی شدن چسباندن لیبل بر بسته‌بندی محصول، از انتشار بیش از ۳۰۰ متریک تن پلاستیک و ۳۷۰۰ متریک تن کربن جلوگیری می‌شود.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *