• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

سید امیرحسین شبیری به سمت مدیر عامل شاپرک منسوب شد

سید امیرحسین شبیری به سمت مدیر عامل شاپرک منسوب شد

«سید امیرحسین شبیری» در اولین جلسه هیات‌مدیره جدید شرکت شاپرک به‌عنوان مدیرعامل شاپرک انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی شرکت شاپرک، این جلسه با حضور “مهران محرمیان” معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی و “علیرضا ماهیار” مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک و اعضای جدید هیات مدیره شاپرک تشکیل شد.

شبیری که پیش از این سرپرست شرکت شاپرک بود با اشاره به برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت در بهمن ماه سال گذشته، اظهار کرد: در این مجمع اعضای جدید هیات مدیره انتخاب و اولین جلسه نیز به صورت رسمی برگزار شد.

زمان نوآوری در شبکه پرداخت فرا رسیده است

“مهران محرمیان” معاون فناوری های نوین بانک مرکزی در این جلسه گفت: با توجه به ترکیب جدید هیات مدیره شرکت شاپرک باید منتظر تحولات مثبتی در این شرکت باشیم تا کار ارزشمندی که در سال‌های گذشته در شاپرک انجام شده، ارتقا یابد.
وی نظارت و نوآوری را فلسفه تاسیس شاپرک عنوان کرد و افزود: با توجه به تحولات اخیر زمان نوآوری در شبکه پرداخت فرا رسیده است.
محرمیان اصلاح نظام کارمزد را از چالش‌های صنعت پرداخت دانست و خاطر نشان کرد: بخش عمده‌ای از اصلاح نظام کارمزد در سال گذشته انجام شد و امیدواریم بخش باقی مانده نیز در سال جاری انجام شود.

معاون بانک مرکزی با تاکید بر اهمیت ارتقا نظارت در شبکه پرداخت، خاطرنشان کرد: با نظارت بیشتر و کاهش تخلفات باید فضا را برای شفافیت کسب و کارها ارتقا داد.
وی اجرایی شدن هر چه بهتر پروژه‌های نوآورانه مانند کهربا را برای ارتقا سطح خدمات ضروری دانست و گفت: باید از نوآوری‌های جدید در سطح شبکه پرداخت استفاده کرد.

تحقق شعار سال با افزایش نظارت‌ها

در ادامه این نشست، “علیرضا ماهیار” مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مجامع شرکت‌ها از جمله شاپرک به صورت منظم و در زمان تعیین شده برگزار و ضمن تصویب عملکرد و صورت‌های مالی، اعضای جدید هیات مدیره انتخاب شدند.
وی ضمن خوشامد به نمایندگان جدید بانک‌های ملت و صادرات به اهتمام ویژه برای تحقق استراتژی‌ها و ماموریت‌های تعیین شده تاکید کرد.

ماهیار با اشاره به نام گذاری سال جاری به “جهش تولید با مشارکت مردم” از سوی مقام معظم رهبری ادامه داد: شرکت شاپرک با ارتقا بخش نظارت می‌تواند در تحقق این شعار نقش مهمی را ایفا کند.
یادآور می‌شود، هیات مدیره جدید شرکت شاپرک در این جلسه فعالیت خود را آغاز کرد. بر این اساس ترکیب جدید هیات مدیره شرکت شاپرک به شرح زیر است:

– مرتضی اثباتی، رییس هیات مدیره
– رستم شاه‌ گشتاسبی، نایب رییس هیات  مدیره
– ژان صیاد، عضو هیات مدیره
– سیدمجتبی صالحی، عضو هیات مدیره
– سید امیرحسین شبیری، مدیرعامل شاپرک

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *