• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

Nestle کپسول قهوه از فیبر کاغذ با قابلیت بازیافت تولید کرد

Nestle کپسول قهوه از فیبر کاغذ با قابلیت بازیافت تولید کرد

Nestle در همکاری تیمی با Huhtamaki، کپسول‌های قهوه کاغذی را برای برند خود Nespresso تولید کرد که قابلیت کمپوست خانگی را دارند.

جولیا لوریسلا، رئیس مرکز فناوری سیستم نستله می‌گوید:

در Nespresso، ما به طور مداوم نوآوری می کنیم تا تجربیات جدید و هیجان انگیز را برای قهوه خورها در سراسر جهان به ارمغان بیاوریم. ما همیشه به صحبت‌های مصرف‌کنندگان خود گوش داده‌ایم و نوآوری کرده‌ایم تا تجربه‌ای را که به دنبال آن هستند به آنها بدهیم. ما می دانیم که مصرف کنندگان ما می خواهند یک انتخاب داشته باشند. در حالی که آلومینیوم مزیت بی‌نهایت قابل بازیافت بودن را دارد و ما راه‌های مختلفی برای جمع‌آوری کپسول‌ها برای بازیافت ارائه می‌دهیم، ولی باز هم برخی از مصرف‌کنندگان ممکن است ترجیح دهند کپسول‌های قهوه خود را کمپوست کنند.

کپسول های قهوه نسله قابلیت کمپوست و بازیافت

هشتاد و دو درصد از کپسول قهوه جدید از الیاف چوب ساخته شده است، در حالی که تعادل، که شامل لایه داخلی و درب آن است، از یک ماده بیوپلیمر قابل کمپوست ساخته شده است.

راهکار استفاده از فناوری اختصاصی Huhtamaki بود که اجازه می‌دهد تا فیبر چوب به اشکال پیچیده با تحمل دقت بالا تا کسری از میلی‌متر قالب‌گیری شوند. این کپسول‌ها در نوامبر ۲۰۲۲ در فرانسه به بازار آمدند و قبل از اینکه به شکل عمده تولید شوند در سوئیس نیز به صورت پایلوت آزمایش می‌شوند. به گفته شرکت این کپسول‌های جدید از ۸۲ درصد پالپ کاغذ تولید می‌شوند و از یک فیلم نازک قابل کمپوست بایوپلیمری به‌عنوان لایه محافظ در آن بهره گرفته شده است. کپسول قابلیت کامپوست خانگی دارد و به طور مستقل تاییدیه TUV اتریش را گرفته است.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *