• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

در بلوجونیور حساب باز کنید، ۵۰ هزار تومان هدیه بگیرید

در بلوجونیور حساب باز کنید، ۵۰ هزار تومان هدیه بگیرید

در ماهِ کتاب‌گردی و کتاب‌خوانی، بلوبانک به‌عنوان یکی از پیشروترین نئوبانک‌های ایران از ۱۶ تا ۳۱ اردیبهشت، امکانی را برای والدین فراهم کرده است که با باز کردن حساب برای فرزندانشان در بلوجونیور، آنها را یک‌قدم به کتاب‌خوانی نزدیک‌تر کنند. اما این اتفاق چگونه رقم می‌خورد؟

بلوجونیور این امکان را برای والدین فراهم می‌کند که برای فرزندان ۷ تا ۱۴ساله خود حساب بانکی باز کنند و بر تمامی تراکنش‌های مالی آن‌ها نظارت داشته باشند. والدینی که فرزندی در این بازه سنی دارند، از ۱۶ تا ۳۱ اردیبهشت می‌توانند بعد از باز کردن حساب در بلوبانک سامان و نصب اپلیکیشن بلوجونیور، برای فرزندان خود هدیه ۵۰ هزارتومانی خرید کتاب را دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی بلوبانک، اگر فرزندتان هنوز در بلوجونیور حساب باز نکرده است، برای استفاده از این هدیه نقدی، کد دعوت BOOKJR را هنگام باز کردن حساب بلوجونیور، در اپلیکیشن فرزند خود وارد کنید. با دریافت هدیه بلو می‌توانید یک کتاب‌خواندنی و مناسب را همراه فرزندتان انتخاب و به او هدیه دهید و او را با دنیای هیجان‌انگیز قصه‌ها و کتاب‌ها آشنا کنید.

البته فراموش نکنید که پیش‌نیاز بازکردن حساب بلوجونیور، داشتن حساب حداقل یکی از والدین در بلوبانک است. اگر فرزند ۷ تا ۱۴ساله دارید و هنوز در بلو حساب باز نکرده‌اید، این روزها فرصت مناسبی برای ایجاد یک تغییر خانوادگی است.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *