• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

جعبه همبرگر صدفی

جعبه همبرگر صدفی چیست

جعبه همبرگر صدفی

جعبه همبربرگر صدفی از ارزان ترین و مورد استفاده ترین مدل‌های جعبه برگر میباشد. این مدل از جعبه طرفداران زیادی دارد و همچنین از سرد شدن و خراب شدن غذا جلوگیری میکند.این بسته بندی فضای نسبتا زیادی را اشغال کرده و به صورت گسترده‌ای در اکثر رستوران‌ها یا فست فودی‌ها مورد استفاده قرار میگیرد. به دلیل بسته بودن درب جعبه برگر صدفی، حین تکان خوردن و راه رفتن مشکلی برای غذا ایجاد نشده و هوای سرد به داخل آن نفوذ نخواهد کرد.

طراحی و چاپ جعبه همبرگر صدفی

ویژگی های جعبه همبرگر صدفی

۱. زبانه قفل‌ دار :
با یک زبانه که بر روی آن قرار گرفته، امکان قفل‌کردن راحت جعبه را فراهم می‌کند. این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا محتوای جعبه را با اطمینان حمل کنید و از نگرانی در مورد باز شدن در جعبه نداشته باشید .

۲. جعبه برگر صدفی مناسب برای همبرگر و چیزبرگر:
این محصول به طور خاص برای جعبه‌های بیرون‌بر همبرگر و چیزبرگر طراحی شده است. ابعاد مناسب و ساختار قوی آن، ایده‌آل برای حمل و نگهداری انواع بزرگ و خوشمزه‌ی برگرهاست.

۳. مورد استفاده در رستوران‌های معتبر مک دونالد:
این جعبه برگر با نشان سیب سبز بهداشت، جزو اولین و پرطرفدارترین جعبه‌های همبرگر رستوران‌های زنجیره‌ای مک‌دونالد است. با رضایت بالای مشتریان در کشور، این مدل جعبه تبدیل به انتخاب اصلی فست‌فودها شده است.

۴. دارای نشان سیب سبز بهداشت :
جعبه برگر صدفی دارای نشان سیب سبز بهداشت است، که تضمین می‌کند که جعبه تولیدی شما با استانداردهای بهداشتی بالا تهیه و ارائه می‌شوند.

اگر به دنبال یک جعبه برگر با کیفیت برای رستوران یا فست‌فود خود هستید، جعبه برگر صدفی را امتحان کنید و تجربه‌ای جدید از محصولات خود را برای مشتریان فراهم کنید.

نمونه جعبه همبرگر صدفی

جعبه همبرگر برگرلند
جعبه برگر صدفی مدل ۱
جعبه همبرگر صدفی دربدار
جعبه برگر صدفی مدل ۱
جعبه برگر صدفی سیاه و سفید
جعبه برگر صدفی سیاه و سفید
جعبه برگر صدفی زغالی
جعبه برگر صدفی مدل ۳
جعبه همبرگر صدفی بیف لاین
جعبه برگر صدفی مدل ۲
جعبه برگر صدفی کرافت دو رنگ
جعبه برگر صدفی مدل ۲
جعبه برگر صدفی سیاه و سفید ایندبرد
جعبه برگر صدفی سیاه و سفید
جعبه برگر صدفی چهار رنگ
جعبه برگر صدفی مدل ۳
جعبه همبرگر صدفی باروژ
جعبه برگر صدفی مدل ۳
جعبه برگر صدفی درب قفلی
جعبه برگر صدفی مدل ۳
جعبه برگر صدفی دو رنگ زرد و مشکی
جعبه برگر صدفی زرد و مشکی
جعبه برگر صدفی دو رنگ
جعبه برگر صدفی مدل ۳
جعبه همبرگر صدفی جدید
جعبه برگر صدفی مدل ۴
جعبه برگر صدفی کرافت تک رنگ
جعبه برگر صدفی مدل ۴
جعبه برگر صدفی طرحدار
جعبه برگر صدفی مدل ۳
جعبه برگر صدفی کرافت تک رنگ
جعبه برگر صدفی کرافت

سفارش جعبه همبرگر صدفی

جعبه همبربرگر صدفی در دو فرمت آماده و اختصاصی قابل ارائه به مشتریان هست. جعبه های آماده از قبل و بر اساس طرحهای پر استقبال و مشتری پسند طراحی شده و در پک های متنوع قابل سفارش و تهیه کردند هستند. برای چاپ های اختصاصی ابتدا مشتری نوع قالب جعبه، جنس مقوا و یا کاغذ، نوع چاپ (تعداد رنگ) و تیراژ را باید مشخص کند. قابل ذکر است جعبه های همبرگر صدفی آماده از تیراژ ۱۰۰ عدد به بالا شروع می شوند ولی در چاپ اختصاصی حداقل تیراژ از ۱.۰۰۰عدد است.

ضمنا در چاپ اختصاصی هزینه کلیشه و قالب نیز باید توسط مشتری پرداخت شود. چنانچه در ابتدای راه هستید یا فست فودی خیلی بزرگی ندارید توصیه میشود از جعبه های همبرگر صدفی آماده استفاده کنید. اما اگر دارای برند و یا فروشگاه های بزرگ فست فودی هستید حتما از نوع چاپ اختصاصی برای تمامی کارهاتون استفاده نمایید. قابل ذکر است جعبه های آماده همبرگر صدفی دارای تنوع بالایی بوده و از لحاظ کیفیت با چاپ اختصاصی تفاوتی ندارند. تنها تفاوت جعبه همبرگرهای چاپ اختصاصی درج نام، لوگو و طرح دلخواه مشتری بر روی جعبه ها است.

انواع جنس مقوای جعبه همبرگر صدفی

مقوا کرافت پشت سفید
مقوای کرافت پشت سفید
مقوا کرافت پشت کاهی
مقوای کرافت پشت کاهی
مقوا کرافت پشت کرافت
مقوای کرافت پشت کرافت
مقوای سفید پشت سفید
مقوا سفید پشت کاهی
مقوای سفید پشت کاهی
مقوا ایندربرد
مقوای ایندربرد