• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

لوگوی هوندا برای خودروهای برقی این شرکت باز طراحی شد

لوگوی هوندا برای خودروهای برقی این شرکت باز طراحی شد

هوندا در نمایشگاه CES، پس از ۴۳ سال از لوگوی جدید خود که به طور اختصاصی برای خودروهای برقی نسل جدید این برند طراحی شده است، رونمایی کرد. این یعنی خودروهای بنزینی جدید این کمپانی همچنان با همان لوگوی قبلی عرضه خواهند شد. لوگوی معروف H از سال ۱۹۸۱ هیچ تغییری نکرده‌بود، ولی در اوایل دهه ۲۰۰۰ اندکی مدرن‌تر شده بود.

لوگوی جدید که منحصرا برای خودروهای برقی طراحی شده است، شباهت بسیار زیادی به لوگوی این برند در سال ۱۹۶۰ دارد؛ به‌همین دلیل است که این لوگو با وجود داشتن ظاهری مدرن، همچنان همان حس نوستالژی را به بیننده منتقل می‌کند. یکی از تغییرات چشم‌گیر، حذف‌شدن کادر دور حرف H است که برای دهه‌ها همراه آن بود.

به گفته سخنگوی این برند، لوگوی جدید هوندا، نمادی از دو انسان است که در حال دست دادن و تعامل بایکدیگر هستند و این لوگو نشان دهنده تعهد هوندا به پیشبرد مرزهای فناوری خودرو برقی و ارائه راه حل‌های نوآورانه برای حمل و نقل پایدار است.

طراحی لوگوی هوندا خودروهای برقی

هوندا از این لوگوی تازه برای دو خودروی جدیدی که در رویداد CES 2024 معرفی شدند، استفاده کرده است و هردوی این خودروها که سدان «سالن» و مینی‌ون «اسپیس هاب» نام دارند، جز طراحی‌های جدید این برند یعنی سری صفر هستند. سری ۰ مجموعه خودروهای برقی‌ هوندا هستند که طراحی مینیمال دارند است و قرار است تا سال ۲۰۲۶ به بازار آمریکا راه پیدا کنند.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *