• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

بخش فارسی پلتفرم نوشن Notion راه اندازی شد

بخش فارسی پلتفرم نوشن Notion راه اندازی شد

نوشن از سال ۲۰۱۸ در ساختار جدیدی در دسترس عموم قرار گرفته است و به‌سرعت به یکی از محبوب‌ترین ابزارها در میان افراد، مدیران پروژه و دانشجویان تبدیل شد. 

Notion ابزاری قدرتمند و یکپارچه برای مدیریت اطلاعات، نوشتن و برنامه‌ریزی است که به کاربران کمک می‌کند تا ایده‌ها، برنامه‌ها و اطلاعاتشان را سازماندهی و پروژه‌های تجاری و شخصی خود را مدیریت کنند.

نوشن امکان ثبت یادداشت‌های سریع و سازمان‌دهی آن‌ها، ابزارهایی برای تعیین وظایف، امکان ساخت جداول پیچیده و دیتابیس‌های سفارشی، امکان ادغام با ابزارهای مانند Google Calendar و سفارشی‌سازی محیط کاربری برای نیازهای خاص هر فرد یا تیم را فراهم می‌کند

هم‌زمان با شروع سال ۱۴۰۳، وب‌سایت رسمی انجمن نوشن به آدرس notionfarsi.com طراحی و رونمایی شد. وب‌سایت مورد بحث درباره‌ی نوشن و کاربرد‌های آن به تفصیل توضیح می‌دهد تا مخاطبان بتوانند با این ابزار آشنا شوند و از کاربردهای آن اطلاع یابند. در سایت نوشن، در مورد هسته‌ی اصلی تیم مدیریتی این پلتفرم نیز اطلاعاتی ارائه شده است.

انجمن فارسی کاربران نوشن در اواخر پاییز ۱۴۰۲ با هدف ایجاد فضایی برای تبادل تجربیات، آموزش، هم‌افزایی، طراحی و توسعه‌ی قالب‌ها و ابزارهای متناسب با نیازهای کاربران فارسی‌زبان شکل گرفت. این انجمن به‌عنوان مرجعی تخصصی برای کاربران فارسی‌زبان نوشن عمل می‌کند.

کاربران در هر سطحی از مهارت که باشند از طریق محتوای آموزشی، منابع و لینک‌های مختلف ازجمله قالب‌های کاربردی، مقالات و ویدیوها و واژگان و اصطلاحات ضروری می‌توانند کار با نوشن را شروع کنند یا بر مهارت‌های خود بیفزایند.

بخش‌هایی در وب‌سایت نوشن در نظر گرفته شده است که می‌توان از طریق آن به انجمن کاربران پیوست و در جهت کمک و ارتباط مؤثر با اعضای آن تعامل داشت.

اشتراک گذاری:
رسانه خبری شبکه رد پالت
رسانه خبری شبکه رد پالت
هدف ما در تحریریه ردپالت آگاهی، اطلاع رسانی و نشر اخبار تخصصی کسب و کارهای مرتبط است. شما هم می توانید به ما بپوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *