• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

تاکسی آنلاین تپسی، سرویس بازارپی را به خدماتش اضافه کرد

تاکسی آنلاین تپسی، سرویس بازارپی را به خدماتش اضافه کرد

با پیاده‌سازی بازارپی روی تپسی، اکنون کاربران با فعال‌کردن سرویس پرداخت مستقیم بازارپی، می‌توانند شارژ خودکار کیف پول تپسی را راه‌اندازی کنند. با اضافه شدن تپسی، اکنون سرویس پرداخت مستقیم بازارپی توسط ۳ محصول مطرح اکوسیستم دیجیتالی کشور استفاده می‌شود: دیوار، بازار و تپسی.

پرداخت مستقیم بازارپی به صورت یکپارچه ارائه می‌شود و کاربران با یک بار فعالسازی آن، می‌توانند در تمامی پذیرندگان بازارپی از آن استفاده کنند.

پرداخت مستقیم، راهکار پرداختی ساده‌ای است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با فعال‌سازی آن، در پرداخت‌های خود، به سادگی یک کلیک، خرید خود را نهایی کنند. سهولت در فرآیند پرداخت، افزایش درصد موفقیت پرداخت‌ها و افزایش تعداد تراکنش کاربران پس از فعال‌سازی از جمله مزیت دایرکت دبیت نسبت به پرداخت با درگاه‌های اینترنتی است.

امکان استفاده از این سرویس در وب‌سایت، نسخه گوگل‌پلی و iOS پذیرندگان وجود دارد. استفاده از این سرویس صرفا محدود به محصولات با پرداخت‌های دوره‌ای نیست و تمامی کسب‌وکارهای آنلاین می‌توانند با مراجعه به سایت bazaarpay.ir درخواست دریافت سرویس را ثبت کنند.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *