• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

جعبه همبرگر درب هلالی

جعبه همبرگر درب هلالی

جعبه همبرگر درب هلالی

جعبه برگر در هلالی، درب به صورت نیم هلال از چهار طرف طراحی شده که یکی درمیان باز و بسته و به صورت گل در می‌آید. نحوه ساخت جعبه هلالی و جعبه در قفلی بسیار شبیه به هم است. همچین روند استفاده از این جعبه‌ها نیز بشدت مانند هم میباشد. تنها تفاوتی که در طرز ساخت این دو مدل جعبه وجود دارد قسمت بالایی آن است.جعبه برگر در هلالی از قسمت بالا بسته شده و جعبه در قفلی از دو طرف بسته میشود. این جعبه برگر به دلیل طراحی زیبایی که دارد مورد توجه مشتریان قرار میگیرد چرا که درب آن به راحتی باز نشده و محتوای غذا بیرون نمیریزد.

مزایای جعبه همبرگر درب هلالی

۱. طراحی هلالی منحصر به فرد :
جعبه برگر در هلالی با درب به صورت نیم هلال از چهار طرف، یک باریک‌بینی و جلوه زیبا به سرو برگرها می‌افزاید که چشمان مشتریان را فراخوانده و شگفتی را در تجربه‌ی غذایی آن‌ها افزایش می‌دهد.

۲. بسته‌بندی محکم و موثر :
ساختار بسته‌بندی قفلی اطمینان از حفظ کیفیت و تازگی برگرها را در داخل جعبه فراهم می‌سازد، همچنین باعث می‌شود که مشتریان احساس اطمینان و مسئولیت نسبت به محصول داشته باشند.

۳. تجربه‌ی منحصر به فرد :
این جعبه بازویی از تفکر نوآورانه در صنعت رستوران‌هاست و به مشتریان فرصت می‌دهد تا غذای خود را به شکلی دل‌پذیر و جذاب تجربه کنند.

۴. نشان سیب سبز بهداشت :
حضور نشان سیب سبز بهداشت بر روی جعبه، تضمین می‌کند که محصول با استانداردهای بهداشتی بالا تولید شده است، این امر اعتماد مشتریان را به رستوران شما افزایش می‌دهد.

۵. طراحی و چاپ سفارشی :
با امکان طراحی و چاپ اختصاصی بر روی جعبه، رستوران‌ها می‌توانند هویت بصری خود را به بهترین شکل ممکن تقویت کرده و برند خود را به یاد‌ماندنی کنند.

جعبه همبرگر درب هلالی

طراحی و چاپ جعبه برگر درب هلالی
جعبه برگر در هلالی
طراحی جعبه برگر درب هلالی
جعبه برگر در هلالی
جعبه همبرگر فست فود سن سوان
جعبه برگر در هلالی
ساخت جعبه برگر درب هلالی
جعبه برگر در هلالی

انواع جنس مقوای جعبه همبرگر درب هلالی

مقوا کرافت پشت سفید
مقوای کرافت پشت سفید
مقوا کرافت پشت کاهی
مقوای کرافت پشت کاهی
مقوا کرافت پشت کرافت
مقوای کرافت پشت کرافت
مقوای سفید پشت سفید
مقوا سفید پشت کاهی
مقوای سفید پشت کاهی
مقوا ایندربرد
مقوای ایندربرد