• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

نگاهی گذرا و هیجان انگیز به محل کار مستربیست مرد اول یوتیوب دنیا

نگاهی گذرا و هیجان انگیز به محل کار مستربیست مرد اول یوتیوب دنیا

جیمی دونالدسون، یوتیوبر معروف و نیکوکار آمریکایی ملقب به MrBeast، مهمان پادکست Howie Mandel Does Stuff بود. دونالدسون دفتر کارش را که محل اصلی اقامتش به‌حساب می‌آید، به هاوی ماندل نشان داد و گفت که اقامت در دفتر کارش بسیار راحت‌تر است؛ چراکه دیگر مجبور نیست مسیری طولانی را رانندگی کند.

دونالدسون پرطرفدارترین یوتیوبر دنیا با بیش از ۲۴۶ میلیون دنبال‌کننده است و از محتواهای خود و سرمایه‌گذاری‌های تجاری‌اش سالانه حدود ۷۰۰ میلیون دلار درآمد دارد. محال است کسی بتواند با نگاه کردن به ظاهر زندگی مستربیست و محل اقامت‌ او به میزان درآمدی که هر سال به دست می‌آورد، پی ببرد.

جیمی دونالد یا مستربیست در دفتر کارش

تخت خواب مستربیست در کنار اتاق نشیمن و تجهیزات کامپیوتری‌اش قرار دارد و به‌نظر می‌رسد که تنها اتاق‌های این دفتر، یک حمام و یک اتاق مخصوص لباس هستند. او در محل زندگی خود میزبان مهمانان معروفی همچون تام بریدی و جاستین تیمبرلک بوده است.

مستربیست تا به‌حال موفق به ثبت ۱۰ رکورد گینس شده است و از لوح‌های جوایز، تعداد زیادی عکس و نقل‌قول‌های استیو جابز به‌عنوان دکور دفتر کارش استفاده می‌کند. زیر یکی از عکس‌های استیو جابز نوشته شده است که اگر می‌خواهید ‏همه را خوشحال کنید، ‏رهبر نباشید؛ ‏بستنی بفروشید.

دونالدسون اولین کارآفرینی نیست که دفتر کار و اتاق خوابش را یکی کرده است. ایلان ماسک نیز در سال ۲۰۲۲ اعلام کرد که در هفته‌های اول تصاحب ایکس در دفتر مرکزی این شرکت در سان فرانسیسکو زندگی می‌کرد.

ماسک پیش‌تر گفته بود که گاهی برای ایجاد همبستگی با کارمندانش در کارخانه‌ی تسلا می‌خوابد. با توجه به پیام‌هایی که بین یوتیوبر معروف و ماسک رد و بدل شده، احتمالاً دونالدسون تصمیم خود برای زندگی در دفتر کار را از ماسک الهام گرفته است.

اشتراک گذاری:
رسانه خبری شبکه رد پالت
رسانه خبری شبکه رد پالت
هدف ما در تحریریه ردپالت آگاهی، اطلاع رسانی و نشر اخبار تخصصی کسب و کارهای مرتبط است. شما هم می توانید به ما بپوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *