• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

طراحی لیبل‌های OLED بسیار نازک توسط Inura

طراحی لیبل‌های OLED بسیار نازک توسط Inura

Inura که از پیشروان فناوری‌های نوری پیشرفته است، محصول جدید خود، LEDهای ارگانیک به نازکی کاغذ، را در نمایشگاه CES لاس‌وگاس در معرض دید متخصصین گذاشت.


این LEDها کاربردی در صنعت بسته‌بندی هم دارند. Inura آنها را تبدیل به لیبل‌های ضدآب و ضربه کرده که با باطری به اندازه یک تمبر و توان ۳ وات کار می‌کند. با هدف کاهش ضایعات بسته‌بندی و خلق تجربه دیداری جذاب برای مصرف‌کننده، فیلم‌های نورانی الکتریکی (ELF) که انحصارا توسط این شرکت تولید می‌شود را می‌توان در بسیاری از کاربردها ازجمله در مبارزات انتخاباتی نیز به کار گرفت.

طراحیبرچسبهای oledبرای انواع نوشیدنیو بسته بندی

این شرکت که المانی همکاری‌هایی با Coca-Cola و Reustle نیز داشته است و اکنون درصدد ورود گسترده به بازار لیبل‌های فعال نوری است. ELF را تقریبا می‌توان بر روی هر چیزی چاپ کرد از جمله لیبل و بسته‌بندی تا نقطه تماس جذاب‌تری را با خریدار ایجاد کند. این نورهای سفارشی شده که توسط حسگرها کنترل می‌شوند را می‌توان در بسیاری از محصولات به کار گرفت ازجمله:

– لیبل‌های غذایی و نوشیدنی که به وسیله لمس روشن می‌شوند.

– بسته‌هایی که به طور خودکار با نزدیک شدن فردی در فاصله ۲ متری روشن می‌شوند.

– ظروف دارویی که زمان انقضا یا مصرف آنها رسیده باشد. – بطری‌هایی که به صورت رقص نور با نوعی موسیقی روشن و خاموش می‌شوند.

 

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *