• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

مدیرعامل تلگرام: درآمد حاصل از تبلیغات را با صاحبان کانال‌ها به اشتراک می‌گذاریم

مدیرعامل تلگرام: درآمد حاصل از تبلیغات را با صاحبان کانال‌ها به اشتراک می‌گذاریم

مدیرعامل تلگرام در خبری اعلام کرد که این شرکت می‌خواهد درآمد حاصل از نمایش تبلیغات در کانال‌ها را با صاحبان کانال‌ها به اشتراک بگذارد. طبق این برنامه، ۵۰ درصد از درآمد مربوطه از ماه مارس به حساب صاحبان کانال‌ها واریز خواهد شد.

«پاول دورف»، مدیرعامل تلگرام، در پستی در کانال شخصی خود در این پیام‌رسان اعلام کرد که صاحبان کانال‌ها از ماه آینده میلادی بابت تولید محتوا، پاداش مالی دریافت خواهند کرد. به گفته او، کانال‌های تلگرام ماهانه یک تریلیون بازدید دارند و درحال‌حاضر تنها از ۱۰ درصد از این بازدیدها درآمدزایی می‌شود.

اما دورف گفت از ماه مارس (که تا چند روز دیگر آغاز می‌شود)، پلتفرم تبلیغاتی تلگرام رسماً برای حدود ۱۰۰ کشور جدید باز می‌شود؛ بنابراین صاحبان کانال‌هایی که در این کشورها حضور دارند، ۵۰ درصد از درآمد ناشی از نمایش تبلیغات در کانال‌های خود را دریافت خواهند کرد.

درآمد تبلیغات تلگرام از طریق بلاکچین TON تقسیم می‌شود

مدیرعامل تلگرام می‌گوید این شرکت برای کسب اطمینان از سرعت و ایمنی پرداخت و برداشت درآمدها، منحصراً از بلاکچین TON استفاده می‌کند. دورف توضیح داد که مشابه رویکرد این شرکت درزمینه عرضه نام‌های کاربری در پلتفرم Fragment، تبلیغات و سهم درآمد آن‌ها نیز از طریق Toncoin فروخته و پرداخت می‌شود.

پاول دورف باور دارد که با این سازوکار جدید، چرخه‌ای مناسب به‌وجود می‌آید تا تولیدکنندگان محتوا بتوانند درآمد Toncoin خود را برداشت کنند یا از همین سرمایه برای تبلیغ کانال خود در سایر کانال‌ها بهره بگیرند.

فعلاً اطلاعاتی از این ۱۰۰ کشور جدید که سیستم تبلیغاتی تلگرام برای آن‌ها فعال خواهد شد، در دسترس نیست

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *