• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

بسته بندی کارتنی برای حمل گل و گیاه

بسته بندی کارتنی برای حمل گل و گیاه

این راه حل نوآورانه بسته‌بندی برای حمل و نقل ایمن گیاهان گلدانی در تجارت الکترونیک طراحی شده است. با محفظه‌های دوگانه برای گلدان و خاک، تحویل دست نخورده را تضمین و از ریختن کثیفی‌ها جلوگیری می‌کند. ساختار مقوایی به ثبات می‌افزاید و نگرانی‌های مربوط به شکنندگی گیاه را برطرف می‌کند.

طراحی کاربر محور شامل مکانیزم باز کردن هوشمند است که تجربه جعبه‌گشایی را بهبود می‌بخشد و از گیاهان در هنگام باز کردن بسته‌بندی محافظت می‌کند

دسته یکپارچه راحتی را برای حمل و نقل اضافه می‌کند. جعبه‌ای با اندازه متوسط ارتفاع‌های مختلف گیاه را در خود جای می‌دهد و کارایی حمل و نقل را بهینه می‌کند و هوای اضافی را به حداقل می‌رساند. این طراحی بسته‌بندی نوآورانه، سبد محصولات فروشگاه‌های اینترنتی را به گونه‌ای گسترش می‌دهد که شامل گیاهان می‌شود، و به مشتریان این امکان را می‌دهد که در هر ساعت از روز، ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته، گیاهان را خریداری کنند.

بسته کارتنی برای جابجایی گیاه

جعبه با اندازه متوسط دو منظوره است و به طور موثر دو ارتفاع مختلف گیاه را در خود جای می‌دهد. بخش بالایی جعبه را می‌توان برداشت، اما بسته همچنان می‌تواند به طور ایمن بسته شود، این ویژگی نه تنها کارایی حمل و نقل را بهینه می‌کند، بلکه حمل و نقل بیهوده هوای اضافی را نیز به حداقل می‌رساند.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *