• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

ساده سازی تولید بسته بندی دیجیتال توسط سه شرکت بزرگ

ساده سازی تولید بسته بندی دیجیتال توسط سه شرکت بزرگ

هدف از این همکاری، ارایه راه‌حل‌های پیش-یکپارچه (pre-integrated) و اجزای استاندارد از طرف هر سه شرکت Fiery، Esko و GIS است. آن‌ها امیدوارند با کاهش زمان توسعه برای تولیدکنندگان چاپ، گذار از چاپ آنالوگ به دیجیتال را سرعت بخشیده و بدین ترتیب، آنها را قادر سازند تا راه‌حل‌های چاپی نوآورانه‌تری را معرفی کرده و به طور موثرتری نیازهای کانورتر‌ها و تولیدکنندگان بسته‌بندی را برآورده سازند.

در همکاری مشترک، Esko و Fiery یک گردش کار رنگ جدید را توسعه داده‌اند که بر اساس نیازهای مشتری قابل تنظیم است. مشتریان می توانند یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنند:

Esko Color Engine که کاملا با Fiery Impress یکپارچه شده است، یا Fiery’s colour management workflow که شامل Fiery Edge profiling technology, Fiery Spot Pro, and Fiery Color Profiler Suite می شود. این انعطاف‌پذیری به ویژه برای چاپ دیجیتال بسته‌بندی که نیازمند دقت بالای رنگ است، اهمیت دارد.

این شرکت ها اعلام کردند که این رویکرد به دنبال بهبود یکپارچه سازی قابلیت های دیجیتال در چاپ خانه های های چاپ فلکسو و ارایه دقت رنگ بالا است، چه مطابق با استانداردهای صنعتی باشد و چه برای مشخصات برند مشتری سفارشی شود.

Fiery Impress یک سیستم کنترل دیجیتال (DFE) انعطاف پذیر و مقیاس پذیر است که برای پشتیبانی از تولید صنعتی جوهر افشان طراحی شده است. این سیستم به تولیدکنندگان بسته بندی این امکان را می دهد تا به تقاضاهای در حال تغییر بازار پاسخ دهند، از جمله نمونه های اولیه و نسخه های تک، از پایین ترین تیراژ تا بالاترین دور چاپ.

به نظر می رسد Fiery Impress چاپ های جوهر افشان را با حداکثر سرعت و با استفاده از چاپ با داده های متغیر (VDP) هدایت می کند. استفاده از موتور چاپ PDF اصلیِ ادوبی (native Adobe PDF Print Engine) بازتولید قابل اعتمادی از فایل PDF اصلی را تضمین می کند و اطمینان حاصل می کند که محصول نهایی چاپی با انتظارات طراح برند و مشتری مطابقت دارد.

همچنین گفته می شود که این سیستم از فناوری تفکیک پیشرفته ای بهره می برد که از بهینه سازی در سطح هد چاپ، و همچنین جبران افت کیفیت و تراکم بر اساس تصویر برای کاهش نواقص چاپ روی لیبل ها و بسته بندی استفاده می کند.

در تکمیل صحبت در مورد سیستم Fiery Impress، شرکت GIS سیستم های الکترونیکی هد چاپ را ارایه می دهد تا جوهر رنگی را با سرعت و دقت در کل کار تحویل دهد. این شرکت ادعا می کند که الکترونیک و نرم افزار هسته آن را می توان با هدهای چاپی از جمله Epson, Fujifilm Dimatix, Konica Minolta, Toshiba TEC and Xaar و همچنین سیستم های تحویل جوهر سازگار با تمام تامین کنندگان پیشرو سفارسی و تنظیم کرد.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *