• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

بسته بندی بطری های آب ZenWTR بروز شد

بسته بندی بطری های آب ZenWTR بروز شد

این شرکت می گوید که در مسیر دستیابی به هدف خود برای دستیابی به حدود ۵۰ میلیون پوند OBP تا سال ۲۰۲۵ است. کمپانی بطری های آب ZenWTR طراحی بسته بندی خود را برای تقویت بیشتر تعهدش به حفاظت از اقیانوس ها و ارتقای پایداری تغییر داده است.

این کمپانی، آب قلیایی مقطر با بخار را، به صورت بسته بندی شده در بطری هایی ارائه می دهد که با استفاده از ۱۰۰٪ پلاستیک متصل به اقیانوس (OBP) ساخته شده اند. این طراحی جدید روی بطری اکنون هدف شرکت را برای حفظ اقیانوس ها و ایجاد یک تغییر مثبت، گسترش آگاهی در بین مشتریان و همچنین در صنعت نوشیدنی به نمایش می گذارد.
برچسب جدید روی بطری‌ها دارای «طراحی آبی رنگ » است که نمایانگر ظاهر اقیانوس است و مأموریت این برند یعنی «Save Our Oceans» در بالای بسته برجسته شده است. علاوه بر این، پنل پشتی بطری‌ها اطلاعاتی در مورد سفر پایدار ZenWTR و تأثیر مثبت هر یک از بطری‌های پلاستیکی متصل به اقیانوس را ارسال می‌کند.

بسته بندی بطری های آب ZenWTR بروز شد

ZenWTR در حمایت از جدیدترین برند تجاری خود، کمپین بازاریابی را راه‌اندازی می‌کند که بسته‌بندی جدید و پیام برند «طعم خوبی دارد، خوب است و احساس خوبی دارد» را به نمایش می‌گذارد. بطری های ZenWTR با استفاده از تقریباً پنج بطری OBP بازیافتی تایید شده  ساخته می شوند. ZenWTR همچنین در حال برنامه ریزی برای معرفی بسته بندی های نوآورانه جدید در ماه های آینده است.


این برند ابتدا یک بطری ۱۶ اونسی Alumi-Tek را قبل از عرضه کامل در سال آینده آزمایش خواهد کرد. یکی دیگر از محصولات اضافه شده به خط تولید ZenWTR یک بطری شیشه ای ۱ لیتری خواهد بود.

لنس کالینز، بنیانگذار ZenWTR و کهنه کار صنعت نوشیدنی، گفت: «این بطری جدید Alumi-Tek 100٪ بی نهایت قابل بازیافت است و یک ارزش افزوده برای مصرف کنندگان ایجاد می کند تا از ZenWTR لذت ببرند.

ما در راستای ماموریت شرکت خود، با بورس اعتبار پلاستیک برای حمایت از سازمان‌ها و برنامه‌هایی که زباله‌های پلاستیکی را از طبیعت منحرف می‌کنند و در اقتصاد دایره‌ای سرمایه‌گذاری می‌کنند، کار می‌کنیم. از طریق این مشارکت، ما مسئولیت معادل پنج بطری پلاستیکی اقیانوس‌پیما برای هر بطری Alumi-Tek فروخته شده را بر عهده می‌گیریم و از رسیدن آنها به اقیانوس و آلودگی آنها جلوگیری می‌کنیم.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *