• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

متا تصاویر برهنه در چت خصوصی اینستاگرام را تار می کند

متا تصاویر برهنه در چت خصوصی اینستاگرام را تار می کند

طبق اطلاعات منتشر شده در بلاگ متا، این شرکت بزرگ فناوری درحال آزمایش ویژگی‌های جدیدی در اینستاگرام است که با هدف محافظت از کاربران نوجوان در برابر محتواهای دارای برهنگی طراحی شده است. ازجمله این ویژگی‌ها می‌توان به موردی اشاره کرد که به‌صورت خودکار، تصاویر حاوی برهنگی را در بخش پیام‌های خصوصی برای کاربران نوجوان تار می‌کند.

این ویژگی از یادگیری ماشینی برای شناسایی و محو خودکار تصاویر مشکوک حاوی برهنگی استفاده خواهد کرد و کاربران می‌توانند نمایش یا عدم‌نمایش آن‌ها را بنا به خواست خود انتخاب کنند.

همچنین متا درحال پیاده‌سازی ویژگی دیگری است که هنگام به‌اشتراک‌گذاری تصاویر بی‌پرده توسط کاربران نوجوان، به آن‌ها هشدار می‌دهد تا دوباره در این رابطه تصمیم‌گیری کنند. متا با این ویژگی امیدوار است تا بتواند از نوجوانان در برابر کلاهبردارانی که برای دیگران تصاویر برهنه ارسال می‌کنند و آن‌ها را فریب می‌دهند تا تصاویر خود را ارسال کنند، محافظت کند.

متا اعلام کرده که درحال اجرای تغییرات دیگری است که پیداکردن و تعامل با نوجوانان را برای کلاهبرداران بالقوه دشوارتر می‌کند. غول فناوری می‌گوید درحال توسعه فناوری جدیدی برای شناسایی حساب‌هایی است که «به‌طور بالقوه» درگیر اخاذی جنسی هستند و برای نحوه تعامل این حساب‌ها با سایر کاربران، محدودیت‌هایی را اعمال خواهد کرد.

متا از مدت‌ها قبل برای پلتفرم‌های خود سیاست‌هایی داشته است که کاربران را از ارسال عکس‌های برهنه یا وادارکردن دیگران به‌شتراک‌گذاری تصاویر شخصی و محرمانه خود منع می‌کند. بااین‌حال، این سیاست‌ها همیشه موفقیت‌آمیز نبوده‌اند و گاهی اوقات نتایج بسیار غم‌انگیزی به‌همراه داشته‌اند.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *