• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

دورخیز آچاره برای تصاحب تالار شیشه ای بورس

دورخیز آچاره برای تصاحب تالار شیشه ای بورس

مدیرعامل گروه آچاره درباره ورود به بورس این گروه اعلام کرد: صحبت‌های اولیه این فرآیند انجام شده و زمینه‌های اولیه ورود به بورس فراهم شده است و آنها به صورت جدی آن را دنبال می‌کنند. طبق گفته تاج‌الدین با توجه به سختی‌های مسیر ورود به بورس، آچاره در حال حاضر در اواسط راه قرار دارد و آنها امیدوارند امسال بتوانند به مرحله درج نماد برسند.

حامد تاج‌الدین مدیرعامل گروه آچاره در نشست خبری روز جهانی کارگر و مراسم قدردانی از کارگران برتر این پلتفرم اعلام کرد: آچاره بالغ بر ۱۵۰ هزار متخصص در شهرها و کلان شهرهای مختلف ایران دارد و بیش از ۲ میلیون کاربر از پلتفرم آچاره استفاده می‌کنند.

تاج‌الدینی در زمینه توسعه فعالیت‌های آچاره نیز گفت: ابتدای کار آچاره از سال ۹۵ با فعالیت‌هایی در رسته‌های حوزه نظافت و تعمیرات منزل شروع شد و ما کم کم خدمات بیشتری را به پلتفرم اضافه کردیم. لوازم خانگی، تندرستی، پزشکی، اسباب کشی که تازه‌ترین سرویس ما حوزه بازسازی و نوسازی است. تاج‌الدین تمایز آچاره را توجه ویژه این پلتفرم روی تجربه کاربری کاربران دانست و گفت فعالیت‌ آچاره محدود به پیدا کردن متخصص مناسب نیست.

سرمایه‌گذاری شرکت «کیسون» در آچاره

تاج‌الدین با اشاره به سرمایه‌گذاری شرکت «کیسون» در آچاره گفت: «این سرمایه‌گذاری موجب شد که خدمت جدید بازسازی و نوسازی خانه به خدمات آچاره افزوده شود که این خدمت تا ماه آینده رونمایی خواهد شد.»

به گفته او، موضوع این خدمت،‌ صرفاً درخواست بازسازی و نوسازی خانه نیست و مشاهده سبک‌های مختلف بازسازی و ایده‌هایی برای نوسازی در این محصول جدید به مشتریان ارائه می‌شود.

تاج‌الدین افزود: «این محصول که برای اولین‌بار در ایران ارائه می‌شود، امکان صفر تا صد بازسازی و نوسازی را روی پلتفرم آچاره فراهم می‌کند.»

برنامه ورود به بورس آچاره

مدیرعامل هلدینگ آچاره همچنین اعلام کرد که این شرکت برای ورود به بورس برنامه دارد.

او توضیح داد: «صحبت‌های اولیه این فرآیند انجام شده و با توجه به سرمایه‌گذاری کیسون،‌ زمینه‌های اولیه ورود به بورس فراهم شده است. قطعاً برنامه ورود به بورس را جدی دنبال می‌کنیم و تلاش می‌کنیم که امسال حداقل مرحله پذیرش در بورس انجام شود و امیدواریم تا پایان سال موفق به درج نماد در تابلو بورس شویم.»

آچاره یعنی سود کم و تعداد انجام سفارش زیاد

«بهمن امام»، مدیرعامل آچاره نیز در این رویداد با قدردانی از نیروی انسانی فعال در این پلتفرم، به لزوم درک شرایط مشتریان پرداخت و خطاب به متخصصان آچاره گفت: «همه درک می‌کنیم که وضع اقتصادی مناسب نیست. ما در آچاره نمی‌خواهیم کمیسیون بالایی از متخصصان بگیریم و درمقابل، از شما هم می‌خواهیم که شرایط مشتریان را درک کنید و با آنها طوری رفتار کنید که انتظار دارید با شما رفتار شود.»

او تأکید کرد که جوهره وجودی آچاره، براساس سود کم و تعداد انجام سفارش زیاد است. بهمن امام همچنین اعلام کرد که برای افزایش حجم سفارش‌ها، آچاره به‌زودی تبلیغات بیشتری را ازجمله در صداوسیما انجام خواهد داد.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *