• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

با زمزمه کردن، آهنگ دلخواه خود را در یوتیوب پیدا کنید

با زمزمه کردن، آهنگ دلخواه خود را در یوتیوب پیدا کنید

به گزارش ۹to5Google، یوتیوب موزیک در اندروید میزبان ویژگی جدیدی شده است که به‌لطف آن می‌توان برای جست‌و‌جوی یک آهنگ از زمزمه‌کردن استفاده کرد.

وقتی روی نماد ذره‌بین در گوشه‌ی سمت راست بالا در اپلیکیشن یوتیوب موزیک ضربه زده شود، یک نماد جدید در کنار میکروفون پدیدار می‌شود. رابط کاربری این بخش کمی عجیب است اما از نسخه‌ی قبلی که هر دو گزینه‌ی جست‌و‌جو با یک سوئیچر روی صفحه بودند بهتر به‌نظر می‌رسد.

صفحه‌ی جست‌و‌جوی جدید یوتیوب موزیک با رنگ‌های روشن از کاربر می‌خواهد «آهنگی را پخش کند، بخواند یا زمزمه کند.» این ویژگی اولین‌بار در سال ۲۰۲۰ برای گوگل سرچ، چندین ماه پیش برای یوتیوب و چند وقت پیش به صورت آزمایشی برای یوتیوب موزیک دردسترس قرار گرفت.

فرایند شناسایی بسیار سریع است. صفحه‌ی نتایج، عکس کاور و نام آهنگ و خواننده و آلبوم و سال انتشار و موارد دیگر را نشان می‌دهد. گوگل از هوش مصنوعی برای تطبیق صدا با موزیک اصلی استفاده می‌کند.

برای خارج‌شدن از صفحه‌ی جست‌و‌جوی آهنگ می‌توان روی ضربدر بالا در سمت چپ صفحه ضربه زد. این قابلیت مدت‌ها پیش در اپلیکیشن گوگل پلی موزیک دردسترس بود. مشخص نیست ویژگی موردبحث در چه زمانی برای کاربران IOS یوتیوب موزیک ارائه می‌شود.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *