• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

شبکه اجتماعی تردز عبارات توهین آمیز کاربران را حذف می کند

شبکه اجتماعی تردز عبارات توهین آمیز کاربران را حذف می کند

شبکه اجتماعی متعلق به متا در حال حاضر به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند کنترلی روی اینکه چه کسی می‌تواند به پست‌های آنها پاسخ دهد، داشته باشند. همچنین این پلتفرم دارای گزینه‌ای برای محدود کردن افرادی است که می‌توانند از کاربران در پست‌ها، پاسخ‌ها و بیوگرافی خود نام ببرند.

اکنون این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای معرفی کنترل‌های مشابه برای پست‌ها و برخی قابلیت‌های دیگر است. متا در تلاش است تا در تردز کاربران بتوانند در محیط امن‌تری با دیگران در تعامل باشند و در صورت نیاز تعاملات ناخواسته را محدود کنند.

«آدام موسری»، رئیس تردز و اینستاگرام اعلام کرد که در شبکه اجتماعی تردز، ویژگی جدیدی را راه‌اندازی می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد کلمات و عبارات توهین‌آمیز را از فیدها و منشن‌های خود فیلتر کنند.

این ویژگی تحت عنوان «کلمات پنهان» (Hidden Words) به‌صورت خودکار کلمات، عبارات و ایموجی‌هایی را که ممکن است برای کاربران توهین‌آمیز باشد، فیلتر می‌کند. علاوه بر فیلترهای از پیش تعیین‌شده، کاربران می‌توانند کلمات و عبارت‌های مورد نظر خود را به تنظیمات این ابزار اضافه کنند. کاربران همچنین می‌توانند در صورت عدم تمایل به فیلترینگ آن کلمات، به‌سرعت این ویژگی را غیرفعال کنند.

همچنین تردز روشی برای بی‌صدا کردن اعلان‌های مربوط به پست‌ها آزمایش می‌کند. در حالی که برخی از این ویژگی‌ها هنوز در دسترس نیستند، این شرکت همچنان با سرعت در حال توسعه ویژگی‌های جدید است.

حالا نیز این شبکه احتماعی می‌خواهد مانند اینستاگرام عبارت‌ها، ایموجی‌ها و کلمات توهین‌آمیز را فیلتر کند. در هفته‌ای که گذشت، مارک زاکربرگ اشاره کرد که تردز بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر ماهانه فعال دارد. بی‌شک این ابزارها می‌تواند به محبوبیت بیشتر این شبکه‌ اجتماعی کمک کند.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *