• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

سرویس جدید تبلیغاتی شیپور لانچ شد

سرویس جدید تبلیغاتی شیپور لانچ شد

شیپور رسماً از سرویس تبلیغاتی خود رونمایی کرد؛ به گفته علیرضا هنرکار مدیر مارکتینگ شیپور، این سرویس فرصت خوبی برای کسب‌وکارهاست که بتوانند محصولات و خدمات خود را به جامعه بزرگی از کاربران شیپور یعنی بیشتر از سالانه ۲۹ میلیون کاربر وب‌سایت و ۱۴ میلیون اپلیکیشن نمایش دهند و به آن‌ها کمک می‌کند تا با دیده شدن و افزایش فروش، درآمد خود را افزایش دهند. او با اشاره به اینکه سرویس‌های متنوع تبلیغاتی شیپور به تازگی رسما لانچ شده و تا قبل از این نسخه آزمایشی بوده، این سرویس را نوعی بیلبورد آنلاین دانست که به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. در ادامه گفت‌وگوی دی‌ام برد با مدیر مارکتینگ شیپور را خواهید خواند.

سرویس تبلیغاتی شیپور چیست؟

سرویس تبلیغاتی شیپور، امکانی‌ست که به بیشتر دیده‌شدن کسب‌وکارها کمک می‌کند. این سرویس مانند بیلبوردی در فضای آنلاین است که به صورت گسترده در سراسر کشور، به مخاطبان هدف نمایش داده می‌شود و به صرفه‌تر از تبلیغات آفلاین است.

سرویس تبلیغاتی شیپور، شامل جایگاه‌هایی می‌شود که شرکت‌ها و برندها می‌توانند با استفاده از آن‌ها آگاهی از برندشان را افزایش دهند و فروش محصولات و خدمات خود را افزایش دهند.

بازار شیپور سالانه بیش از ۲۹ میلیون کاربر وب و ۱۴ میلیون کاربر اپ دارد. بازدیدکنندگان روزانه سایت شیپور شامل طیف وسیعی از خریداران و فروشندگان و همچنین بیزینس‌ها و تامین‌کنندگان از سراسر ایران هستند. چنین بازاری با بیش از ۱۰ میلیارد بازدید سالانه فرصتی ویژه برای دیده شدن کسب‌وکارها و برندهاست و از هر صنفی که باشند فرصت خوبی را برایشان فراهم می‌کند که مخاطبان هدف خود را پیدا کنند.

تبلیغ کسب‌وکارها در سرویس تبلیغاتی شیپور در دسته‌بندی‌های مختلف و بر اساس موضوع آگهی، موقعیت مکانی کاربر و کلمه‌ای که جست‌وجو می‌کند به او نمایش داده می‌شود. به‌عنوان مثال تبلیغات مورد نظر مشتری بر اساس فیلتر های بازه قیمت، استان، شهر و حتی محله مورد نظر او به مخاطبان نمایش داده می‌شود.

فضاهای سرویس تبلیغاتی شیپور

سرویس تبلیغاتی شیپور  فضاهای تبلیغاتی متنوعی شامل تبلیغات بنری، تبلیغات همسان یا نیتیو، جست‌وجوی کلمات کلیدی و فروشگاه آنلاین را برای دیده‌شدن کسب‌وکارها در اختیارشان قرار می‌دهد. در ادامه در مورد هر امکان، توضیح مختصری می‌دهم:

تبلیغات بنری تبلیغاتی هستند که در بالای صفحات مختلف شیپور به کاربران نمایش داده می‌شوند و برای برندینگ و افزایش شناخت نسبت به برند کارآمد هستند.

تبیلغات همسان یا نیتیو از جنس آگهی های شیپور هستند، بین آگهی‌ها قرار می‌گیرند و می‌توانند مخاطب را به سمت وب‌سایت مشتری هدایت کنند.

جست‌وجو کلمات کلیدی زمانی که کاربر کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار برند را در سایت شیپور جستجو می‌کند بنر تبلیغاتی برند در بالای صفحه نمایش داده می‌شود.

فروشگاه آنلاین شیپور نیز صفحه فروشگاهی اختصاصی‌ای‌ست که شیپور برای کسب‌وکارها در نظر گرفته است. در این صفحه کسب‌وکارها می‌توانند آگهی‌های‌ محصولات و خدمات خود را به همراه نام، لوگو و نشانی وب‌سایت خود یکجا به کاربر نمایش دهند و از امکانات افزایش بازدید شیپور نیز برای نمایش آگهی‌های خود استفاده کنند.

سرویس تبلیغاتی شیپور چیست؟

تبلیغات شیپور مناسب چه کسب و کارهایی هست؟

تبلیغات در شیپور به صنف خاصی محدود نمی‌شود. همه کسب‌وکارها و برندها می‌توانند با استفاده از سرویس تبلیغاتی شیپور، در بیش از ۱۰ دسته‌بندی مختلف، از املاک و خودرو گرفته تا لوازم شخصی و کتاب، محصول یا خدمات خود را در برابر دید بازدیدکنندگان سایت و اپلیکیشن بگذارند و آگهی‌هایشان را در صفحات مرتبط با کسب‌وکارشان منتشر کنند.

لینک صفحه تبلیغات آنلاین شیپور

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *