• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

قدردانی از برگزارکنندگان هفته‌‌ی گرافیک ۱۴۰۳ در خانه‌ی هنرمندان ایران

قدردانی از برگزارکنندگان هفته‌‌ی گرافیک ۱۴۰۳ در خانه‌ی هنرمندان ایران

دوره‌همی دوستانه‌ی اعضای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران به مناسبت تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران برپایی هفته‌ی گرافیک، در روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ در خانه‌ی هنرمندان ایران، با حضور جمعی از اساتید، اعضای هیئت مدیره و اعضای کمیته‌ی رویدادها و نمایشگاه و کمیته ی روابط عمومی انجمن برگزار شد.

در ابتدای این دوره‌همی آقای بهرام کلهرنیا رئیس انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، ضمن تشکر صمیمانه از تلاش‌ها و فعالیت‌های هیئت مدیره و اعضای حاضر، انتشار شماره‌ی جدید نشریه جهت اطلاع را که در بزرگداشت استاد کامران کاتوزیان است، کاری بزرگ توصیف کرد و از اهمیت حضور نسل نوی انجمن در عرصه‌ی فعالیت‌های صنفی سخن گفتند. استاد کلهرنیا همچنین با اشاره به چالش‌های پیش‌روی انجمن در تمامی دوره‌ها، بر تلاش بی وقفه‌ی اعضا برای حفظ این تشکل صنفی تاکید کردند.

ایشان در ادامه، اساتید حاضر از جمله آقایان امراله فرهادی و مجید بلوچ را به اعضای جوان انجمن معرفی و از تلاش‌ و همراهی آنها با انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و حمایت‌های بی‌دریغ ایشان تشکر نمودند.

سپس استاد مجید بلوچ طی سخنانی با اشاره به فراز و نشیب‌ و کاستی‌های انجمن در گذشته، تلاش‌های هیئت مدیره‌ی فعلی را ستود و گفتند که مطمئن است که این گروه «انجمن افتاده را بلند خواهد کرد.» وی همچنین با اشاره به خالی بودن جای استاد کامران کاتوزیان در این جمع از این پیشکسوت تاریخ گرافیک ایران یاد کرد و یگانگی وی را ارج نهاد.

استاد امراله فرهادی نیز در خصوص اهمیت حضور جوانان، فعالیت تمامی اعضا و ضرورت ایجاد احساس تعلق خاطر نسبت به انجمن صحبت کرده و خاطرنشان کرد که: «اگر این انجمن احیا شود و به جایگاه پیشین خود بازگردد بسیاری از آدم‌ها تمام قد پشت آن هستند.» او همچنین بر لزوم صبر و مدارا در این عرصه تاکید کرد و گفت مطمئن است در آینده جوانان نیز همچون او نسبت به انجمن احساس تعصب خواهند داشت.

پس از اتمام سخنان اساتید و پذیرایی، استاد کلهرنیا از تمامی افراد حاضر در دوره‌همی درخواست کرد تا به منظور آشنایی هرچه بیشتر اعضای کمیته‌ها با یکدیگر، خود را معرفی کرده و در مورد نقششان در برپایی برنامه‌های هفته‌ی گرافیک برای سایر اعضا توضیحاتی دهند.

در پایان این دوره‌همی دوستانه به پاس قدردانی و تشکر از زحمات، به هر یک از اعضای کمیته‌ها، اسپانسرها، سخنرانان دعوت شده و تمامی افرادی که به شکلی در برپایی رویدادهای هفته‌ی گرافیک ۱۴۰۳ همکاری کرده بودند، تقدیرنامه‌هایی که از طرف دبیرخانه‌ی انجمن آماده شده بود، تقدیم شد.

قدردانی از برگزارکنندگان هفته‌‌ی گرافیک ۱۴۰۳ در خانه‌ی هنرمندان ایران

حاضرین در این مراسم مجید بلوچ، بهرام کلهرنیا، امراله فرهادی، ساعد مشکی، ایراندخت قاضی نژاد، محمدرضا خاکساری، نواب قزلباش، بهداد صالحی، علیرضا وکیلی ورجوی، امیرسعید قالیچی‌ها، تهمتن امینیان، احسان رضوانی، سیاوش یعقوبی، ابوذر محمدی، محسن کریمی، نسیم دانای رضاخانلو، شهرزاد شفقی، صالح گورابی، علیرضا احمدی، عطیه تفتی، مرتضی واحدی، مهتاب اردکانیان، سیده مینا حسینی، علیرضا امتیاز، فاطمه چهاردولی، لیلی بزرگان‌نیا، مرجان(مهشاد) حیدری، محمدرضا عسکری، مقداد شیرعلی، سعید شکرنیا، یاسمن محمودی، برهان خورشیدی، محمد تخش، ادریس جمالی، شهاب تندر، امیررضا یاوری و نماینده ی وبسایت الگو، مرجع تخصصی موکاپ.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *