• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

۷۰ درصد سهام تپسی توسط گلرنگ خریداری شد

۷۰ درصد سهام تپسی توسط گلرنگ خریداری شد

براساس متن «برنامه اداره شرکت» که توسط گلرنگ منتشر شده است، تمرکز عمده این شرکت برای توسعه حداکثری تپسی، افزایش سهم بازار این شرکت طی چهار سال به ۳۰ درصد است.

پیرو ضوابط فرابورس ایران، متقاضیان خرید سهام عمده شرکت‌ها بایستی برنامه مناسب اداره شرکت پس از در اختیار گرفتن سهام را ارائه کنند. حال پس از قطعی شدن فروش ۶۹ درصد سهام تپسی به شرکت گروه نوآوران تجارت الکترونیک هستی (زیرمجموعه گلرنگ)، این برنامه به صورت عمومی منتشر شده است.

آنطور که در متن این برنامه آمده است، با توجه به بازیگران موجود در صنعت و سهم پایین‌تر تپسی از شرکت رقیب، راهبردهایی اتخاذ خواهد شد تا با بهترین الگوی سرمایه‌گذاری بتوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سهم بازار مورد نظر دست یافت. در نتیجه تمرکز اصلی گروه نوآوران تجارت الکترونیک هستی بر افزایش سهم بازار حوزه تاکسی اینترنتی است. همچنین در این نامه آمده است که سبد محصول فعلی به عنوان پلتفرم ارائه دهنده خدمات جابجایی مسافر و مرسوله تا حد خوبی کامل بوده و تمرکز بر توسعه سایر سرویس‌ها و کسب سهم بازار ضروری است.

برنامه اداره شرکت گلرنگ: می‌خواهیم سهم بازار تپسی را به ۳۰ درصد برسانیم

در بخشی از این برنامه به برنامه‌های گلرنگ برای توسعه، میزان سرمایه‌گذاری مناسب و نحوه تامین منابع مالی آن اشاره شده است. آنطور که در متن این نامه آمده است، برنامه‌ریزی شده تا با سرمایه‌گذاری متناسب با موقعیت فعلی کسب‌وکار بازار شرکت طی چهار سال به ۳۰ درصد افزایش پیدا کند.

همچنین با توجه به متن این برنامه، گلرنگ برای بهینه‌سازی ساختار مدیریتی شرکت سعی دارد از تمام ظرفیت‌های موجود تیم مدیریتی حاضر در چارچوب قواعد کسب‌وکار بهره ببرد. آنطور که در متن این برنامه آمده است که یکی از ارزشمندترین دارایی‌های شرکت‌های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال، سرمایه‌های انسانی است.

شرکت گروه نوآوران تجارت الکترونیک هستی همچنین اعلام کرده که با اضافه شدن شرکت تپسی، از تمامی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در حوزه سرمایه‌های انسانی به بهترین نحو استفاده خواهد کرد. گروه صنعتی گلرنگ در حال حاضر بیش از ۴۵ هزار پرسنل در تمامی حوزه‌ها و بیش از هزار پرسنل در حوزه اقتصاد دیجیتال را تحت پوشش قرار داده است.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *