• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

برقراری تماس ویدیویی ۳۲ نفره در واتساپ (ویژه برگزاری کلاس آموزشی)

برقراری تماس ویدیویی ۳۲ نفره در واتساپ (ویژه برگزاری کلاس آموزشی)
 

واتساپ، ۲۴ خرداد، از چندین آپدیت بزرگ برای سیستم تماس ویدیویی خود رونمایی کرد. اکنون کاربران می‌توانند هنگام اشتراک‌گذاری صفحه‌ی دستگاه خود در تماس ویدئویی واتساپ، صدای خود را نیز به آن اضافه کنند.

در آپدیت جدید، تماس‌های ویدئویی می‌توانند تا ۳۲ عضو داشته باشند؛ این درحالی است که تا قبل از این ارتقاء، سقف تعداد شرکت‌کنندگان در هر تماس، ۱۶ نفر بود که حتی برای برگزاری یک کلاس ساده نیز کافی نیست.

قابلیت دیگر واتساپ، فردی را که در تماس گروهی در حال صحبت است شناسایی می‌کند و تصویر او را در بالاترین نقطه‌ی صفحه قرار می‌دهد.

واتساپ اخیراً کدک MLow را برای ارتقاء تماس‌های صوتی و تصویری خود رونمایی کرده است. کدک‌های موجود مانند اوپاس، سعی در بالا بردن کیفیت صدا با بیت‌ریت پایین دارند تا مصرف اینترنت کاربران را کاهش دهند؛ اما این اقدام منجر به انتقال صدایی ضعیف و غیرطبیعی می‌شود.

کدک‌های جدید واتساپ که برپایه‌ی هوش مصنوعی توسعه داده شده‌اند، کیفیت خوبی را به‌ارمغان می‌آورند و اشکالات گذشته را نیز ایجاد نمی‌کنند. MLow نیز به‌همین‌منظور طراحی شده است تا عملکردی خوب و معقول را با بیت‌ریت پایین ارائه دهد.

کدک جدید MLow هم‌اکنون روی اینستاگرام و تماس‌های مسنجر فعال است و حالا روی واتساپ نیز شاهد استفاده از آن هستیم.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *