• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

تبلیغات میلیون دلاری مسابقات ملی فوتبال ایالات متحده در شبکه ایکس

تبلیغات میلیون دلاری مسابقات ملی فوتبال ایالات متحده در شبکه ایکس

به‌گزارش بلومبرگ، شبکه‌ی اجتماعی ایکس (توییتر سابق) بسته‌های تبلیغاتی ویژه‌ی مرتبط با پلی‌آف لیگ ملی فوتبال آمریکا و سوپربول را می‌فروشد. ایکس با این بسته‌ها از محبوبیت فوتبال برای جذب دوباره‌ی تبلیغ‌کنندگان استفاده می‌کند. سوپربول مسابقه‌ی سالانه‌ی فوتبال آمریکایی است و محبوبیت زیادی در بین ساکنان ایالات متحده دارد.

قیمت بسته‌ها‌ی تبلیغاتی ایکس از ۲۵۰ هزار تا ۱ میلیون دلار متغیر است. ایکس مهم‌ترین نوع تبلیغات خود را به BetMGM، وب‌سایت شرط‌بندی ورزشی آنلاین، فروخته است. این تبلیغات ویژه در بالای فید و بخش جست‌وجو و ترند کاربران ظاهر می‌شوند و معمولاً چندین میلیون دلار هزینه دارند.

تبلیغات پلی‌آف لیگ ملی فوتبال آمریکا و سوپربول در شبکه ایکس x

سوپربول که دیروز در لاس‌وگاس برگزار می‌شود، همیشه مهم‌ترین روز سال برای ایکس بوده است؛ چون پست‌های مربوط‌ به سوپربول در طول بازی زیاد می‌شوند و ثبت‌نام‌های جدید افزایش پیدا می‌کند.

ایکس امیدوار است بتواند ضرر از‌دست‌دادن تبلیغ‌کنندگان برتر خود که به‌دلیل سیاست‌های ایلان ماسک تبلیغات خود را متوقف کردند، با این مسابقات جبران کند. اکنون تبلیغات ایکس متعلق به بسیاری از مشاغل کوچک‌تر یا ناشناس است.

جو بناروچ، رئیس عملیات تجاری ایکس، درباره‌ی قیمت تبلیغات ایکس چیزی نگفت؛ اما اعلام کرد بیش از ۱۰۰ تبلیغ‌کننده‌ی بزرگ امسال تبلیغات مربوط به سوپربول را خریده‌اند.

درآمد تبلیغاتی ایکس در سال ۲۰۲۳ درمقایسه‌با سال‌های گذشته کاهش بسیاری یافت. ایکس سعی می‌کند نظر شرکت‌های بزرگ را دوباره جلب کند.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *