• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

امکان شناسایی افراد بلاک‌کننده در شبکه‌ی اجتماعی ایکس

امکان شناسایی افراد بلاک‌کننده در شبکه‌ی اجتماعی ایکس

ایلان ماسک بارها مخالفت خود را با دکمه‌ی بلاک ابراز کرده و حالا پلتفرم ایکس در حال تغییر نحوه‌ی عملکرد بلاک است. پیش از این، کاربر می‌توانست فردی را در ایکس بلاک کند و همچنان به پست‌های او پاسخ دهد؛ در این حالت، فرد بلاک‌شده قادر به دیدن آن پاسخ یا شناسایی فردی که او را بلاک کرده است و با پست‌هایش تعامل دارد، نبود.

شرایط اکنون تغییر کرده است و کاربران می‌توانند پاسخ‌های مستقیم را حتی در صورت بلاک‌شدن فرد ارسال‌کننده، ببینند. ایکس می‌گوید: «بخشی از تعهد مداوم ما برای همسوسازی سازوکار بلاک با اصول خود به عنوان یک شبکه‌ی اجتماعی عمومی است.»

اگر کاربری که بلاک‌تان کرده است به یکی از پست‌هایتان پاسخ دهد، اکنون می‌توانید پاسخ او را ببینید. این تغییر به شما امکان می‌دهد محتوای نامناسب احتمالی که قبلاً نمی‌توانستید مشاهده کنید را شناسایی کنید و گزارش دهید.

ایکس اعلام کرد: «هدف ما این است که به کاربران، کنترل بر تجربه‌ی خود از ایکس و در عین حال امکان حفظ دید عموم مردم نسبت به پست‌ها را بدهیم.»

درحال‌حاضر، تغییرات اعمال‌شده در ویژگی بلاک چندان چشمگیر نیستند. در واقع، برخی از کاربران که خواهان شفافیت بیشتر در مورد صحبت‌های دیگران هستند، ممکن است از آن استقبال کنند. این واقعیت که ایکس شروع به تغییر نمایش محتوای بلاک‌شده کرده است، می‌تواند نشانه‌ای از تغییرات مهم‌تر آینده باشد.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *