• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

تلگرام ارز درون برنامه ای استارز STARS را روانه بازار کرد

تلگرام ارز درون برنامه ای استارز STARS را روانه بازار کرد

پیام‌رسان تلگرام توکن درون برنامه‌ای به نام Stars را برای خرید کالا و خدمات دیجیتال راه‌اندازی کرده است. این توکن درون برنامه‌ای قابل تبدیل به تون‌کوین، ارز دیجیتال اصلی شبکه تلگرام است و می‌توان از آن برای تبلیغ بیشتر برنامه‌های کوچک در تلگرام استفاده کرد.

پاول دوروف، مدیرعامل شرکت، در تاریخ ۶ ژوئن در یک پست تلگرام گفت:

«با Stars ، مینی‌اپ‌ها اکنون می‌توانند با ساده‌ترین روش پرداخت ممکن، یعنی خرید درون برنامه‌ای در اندروید و iOS، هزینه خدمات دیجیتال را دریافت کنند.»

توسعه‌دهندگان می‌توانند Stars خود را از طریق Fragment، پلتفرمی که عمدتا برای خرید و فروش نام‌های کاربری تلگرام استفاده می‌شود، با Toncoin (TON)، ارز دیجیتال بومی شبکه باز تلگرام، مبادله کنند.

دوروف افزود:

«آن‌ها همچنین می‌توانند از استارها برای تبلیغ بیشتر برنامه‌های خود در تلگرام استفاده کنند.»

طبق اظهارات دورف، تلگرام به تبلیغاتی که با استفاده از Stars خریداری شوند، سوبسید می دهد. این در حالی است که اپل و گوگل ۳۰درصد کمیسیون برای فروش محصولات دیجیتال دریافت می‌کنند. این اقدام می‌تواند به افزایش استفاده از Telegram Starsدر بین توسعه‌دهندگان و تبلیغ‌کنندگان کمک کند.

دوروف بر این باور است که این کار انگیزه اقتصادی برای توسعه‌دهندگان برای ساخت محصولات دیجیتال روی تلگرام ایجاد می‌کند:

«اگر توسعه‌دهندگان Stars را دوباره در تبلیغ برنامه خود سرمایه‌گذاری کنند، کل کمیسیون تقریباً صفر درصد خواهد بود. در نتیجه، راه‌اندازی برنامه‌ها در تلگرام از راه‌اندازی برنامه‌های تلفن همراه سنتی از نظر اقتصادی منطقی‌تر است.»

تلگرام در یک پست در تاریخ ۶ ژوئن اعلام کرد: «بروزرسانی‌های آینده ویژگی‌ها و قابلیت‌های اضافی را برای Stars به ارمغان می‌آورد، مانند هدیه برای سازندگان محتوا و موارد دیگر.»

تلگرام با Notcoin (NOT)، یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های این پلتفرم، که در پنج ماه اول پس از راه‌اندازی ۳۵ میلیون کاربر را به خود جذب کرد، موفقیت قابل توجهی کسب کرده است.

Notcoin یک توکن «ضربه بزنید تا درآمد کسب کنید» است که در آن کاربران با تکمیل چالش‌های اجتماعی مختلف، توکن‌های NOT را به دست می‌آورند. هر ماه بیش از ۴۰۰ میلیون از ۹۰۰ میلیون کاربر تلگرام با ربات‌ها و مینی‌اپ‌های تلگرام تعامل دارند.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *