• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

سرویس برنامه ریزی رویدادها به واتساپ اضافه می شود

سرویس برنامه ریزی رویدادها به واتساپ اضافه می شود

طبق بیانیه‌ی جدید متا، واتساپ قصد دارد روش جدیدی برای برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی رویدادها در چت‌های گروهی ایجاد کند. این قابلیت، برگزاری جلسات مجازی و حضوری را برای دوستان و سازمان‌هایی مانند مدارس آسان‌تر خواهد کرد.

قابلیت رویدادهای واتساپ به اعضای گروه امکان می‌دهد که برای جشن‌های تولد، جلسات کاری و سایر رویدادها برنامه‌ریزی کنند. ویژگی جدید واتساپ مشابه Evite است که امکان ارسال دعوت‌نامه‌ی آنلاین را ازطریق ایمیل فراهم می‌کنند.

رویدادهای جدید در صفحه‌ی اطلاعات گروه پین می‌شوند و همچنین ترد ویژه‌ای برای آن رویداد ایجاد خواهد شد تا همه‌ی افراد ببینند چه کسانی می‌توانند در رویداد شرکت کنند.

قابلیت رویدادها فعلاً در بخش Communities واتساپ وجود دارد؛ اما در ماه‌های آینده دردسترس همه‌ی گروه‌ها قرار خواهد گرفت. بخش Communities واتساپ عملکرد مشابه اسلک و دیسکورد دارد و دارای قابلیت‌های مختلفی مثل ادمین گروه، ایجاد ترد برای پیام‌های مختلف و حتی انتشار بیانیه است.

بخش Communities از قابلیت‌ تماس وید‌ئویی ۳۲ نفره‌ی واتساپ بهره خواهد برد که به کاربران امکان می‌دهد به‌جای زنگ‌زدن به‌ تک‌تک افراد گروه، همه‌ی آن‌ها را به تماس ویدئویی دعوت کنند.

Announcement Groups به گروه‌هایی گفته می‌شود که ادمین‌ها می‌توانند از آن‌ها برای ارسال بیانیه‌های مختلف استفاده کنند. واتساپ قصد دارد قابلیت جدیدی را برای این نوع از گروه‌ها ایجاد کند که به‌کمک آن اعضای گروه بتوانند نظرات و بازخوردهای خود را به بیانیه‌های ادمین اضافه کنند. واتساپ امکان بی‌صدا کردن چت را به کاربران می‌دهد تا فقط افرادی که تمایل دارند، در بحث شرکت کنند.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *