• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

شبکه Truth Social ترامپ، سرویس پخش زنده خبری و مذهبی ایجاد می کند

شبکه Truth Social ترامپ، سرویس پخش زنده خبری و مذهبی ایجاد می کند

گروه رسانه و فناوری ترامپ (TMTG) در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام کرده است که این سرویس پخش زنده یا استریم در سه مرحله راه‌اندازی خواهد شد که اولین مرحله آن شامل شبکه تحویل محتوای (CDN) این شرکت است. CDN، مانند مواردی که توسط Cloudflare و Akamai اداره می‌شوند، سرویسی است که وب‌سایت‌ها برای بارگذاری سریع‌تر صفحات وب از آن کمک می‌گیرند.

TMTG توضیح می‌دهد که CDN آن نسبت به غول‌های فناوری به‌طور مستقل عمل خواهد کرد و نیازی نیست تا از قوانین شرکت‌های دیگر تبعیت کند.

Truth Social، شبکه اجتماعی متعلق به «دونالد ترامپ»، قصد دارد یک سرویس پخش زنده تلویزیونی با تمرکز بر «شبکه‌های خبری» و «کانال‌های مذهبی» ایجاد کند. همچنین در این سرویس روی «محتواهایی که نمایش آن‌ها متوقف شده است» یا «در معرض خطر کنسل‌شدن هستند» تمرکز خواهد شد.

پس از راه‌اندازی، این CDN برای پخش زنده به برنامه موبایل و نسخه وب پلتفرم Truth Social راه پیدا می‌کند. سپس برنامه مستقل این سرویس برای موبایل‌ها و تبلت‌ها عرضه می‌شود و درنهایت، این سرویس برای مشترکین تلویزیون‌ها ارائه خواهد شد. «دوین نونز»، مدیرعامل Truth Social، در بیانیه این شرکت توضیح می‌دهد که این سرویس استریم یک «پلتفرم تضمین‌شده» برای محتواهای خبری و سرگرمی خواهد بود که «با تبعیض سایر کانال‌ها و سرویس‌های ارائه محتوا مواجه شده‌اند.»

TMTG همچنین اشاره کرده که سرویس استریم خود را به مدت شش ماه روی پلتفرم‌های وب و iOS آزمایش کرده و «مرحله تحقیق و توسعه آن را به پایان رسانده است».

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *