• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

شرکت شاتل ۶۰ درصد سهام شرکت صبانت را خرید

شرکت شاتل ۶۰ درصد سهام شرکت صبانت را خرید

محمدحسن شانه‌ساززاده، رییس هیئت‌مدیره‌‌ی شرکت شاتل، با انتشار پستی در اینستاگرام از خرید ۶۰ درصد از سهام شرکت صبانت از سوی شاتل خبر داد. شرکت شاتل ابراز امیدواری کرده است که با خرید سهام عمده صبانت دسترسی گسترده‌تر به خدمات ارتباطی و به‌ویژه توسعه هرچه سریع‌تر سرویس اینترنت فیبر نوری میسر شود.

رییس هیئت‌مدیره‌ی شاتل در پست خود نوشت: «ابتدای سال ۱۴۰۳ به لطف الهی و با حمایت و پیگیری حاج آقا میرطاووسی موفق به خرید ۶۰ درصد سهام یکی از شرکت‌های خوش‌نام و موفق این حوزه شدیم.»

محمدحسن شانه‌ساززاده در متن منتشرشده در پست اینستاگرامی خود به نام شرکتی که شاتل بخشی از سهام آن را خریده، اشاره‌ای نکرده؛ اما در تصویر منتشرشده توسط رییس هیئت‌مدیره‌ی شاتل نوشته شده است که «صبانت به شاتل پیوست.»

بر اساس توافق انجام شده، گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات «شاتل»، سهام عمده شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا با نام تجاری «صبانت» را خریداری کرده و با تجمیع فعالیت‌ها و دارایی‌ها، شرکت صبانت به شرکت شاتل پیوسته است.

شاتل هدف از ادغام این دو شرکت فعال در حوزه ارتباطات ثابت کشور که هر دو دارنده پروانه UNSP هستند را، توسعه یکپارچه شبکه فیبر نوری در کشور و سرآغاز تحول و پیشرفت‌های چشمگیر در این زمینه بیان کرده است.

شاتل به مشتریان فعلی شرکت صبانت این اطمینان را داده است که تغییرات مورد نیاز در ساختار شرکت صبانت و همچنین تغییرات مربوط به سرویس‌های مشتریان کنونی این شرکت، در طول ماه‌های آینده و با اطلاع‌رسانی قبلی انجام خواهد شد؛ از‌این‌رو کاربران فعلی صبانت نگرانی از این بابت نخواهند داشت.

شاتل ابراز امیدواری کرده است که نتیجه این ادغام، به دسترسی گسترده‌تر به خدمات ارتباطی و به‌‌ویژه توسعه هرچه سریع‌تر سرویس اینترنت فیبر نوری در کشور منجر شود.

شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا با نام تجاری صبانت، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت در کشور است که فعالیتش را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد.

در حال حاضر، احمد بیدآبادی مدیرعامل شرکت صبانت است که حالا با فروش ۶۰ درصد از سهام این شرکت به شاتل باید دید که ترکیب مدیریتی صبانت چه تغییری خواهد کرد.

اشتراک گذاری:

این مطالب را هم بخوانید:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *