• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

محسن کریمی برنده جایزه برنزی انجمن طراحی برند جهانی شد

محسن کریمی برنده جایزه برنزی انجمن طراحی برند جهانی شد

محسن کریمی جايزه سوم و تندیس برنزي جوایز انجمن طراحی برند جهانی در بخش بسته بندي هاي خلاق و استراكچر را به خود اختصاص داد.

جوایز انجمن طراحی برند جهانی برای کشف و تشویق برترین برند خلاق تجاری و با هدف برجسته کردن بهترین کارهای خلاقانه توسط خلاقان مستقل در سراسر جهان تأسیس شد. جوایز انجمن طراحی برند جهانی یک طرح جوایز مستقل و معتبر است که از اهمیت طراحی تجاری و نقش آن در جامعه و اقتصاد جهانی تجلیل می کند.

محسن کریمی گرافیست و برنده جایزه برنزی

اهدای این جوایز با هدف تجلیل از خلاقان و تیم‌های خلاق مستقل از سراسر جهان و به رسمیت شناختن و در معرض دید قرار گرفتن آنها در چندین پلتفرم صورت می گیرد.

طرح گرافیکی محسن کریمی برنده جایزه انجمن طراحی جهان

معیارهای انتخاب داوری از قول انجمن طراحی برند جهانی

« ما تعدادی از بهترین داورهای خلاق در برندسازی مصرف کننده و شرکتی و طراحی برند را از سراسر جهان دعوت کرده ایم. خلاقان، استراتژیست ها، کارآفرینان، مربیان و متفکران برجسته صنعت. آنها همه چیز را ارزیابی خواهند کرد، از کیفیت ارایه ورودی ها گرفته تا اینکه چگونه آثار خلاقانه به چالش های اجتماعی گسترده تر می پردازند.»

در این رقابت، محسن کریمی جايزه سوم و تندیس برنزي بخش بسته بندي هاي خلاق و استراكچر را به خود اختصاص داد.

اشتراک گذاری در:

2 Comments

  1. سلام و خدا قوت. خبر بسیار خوشحال کننده ای بود برای اهالی هنر گرافیک مثل ما. ممنون از سایت خوب رد پالت که مدتیست در نشر اخبار و اطلاعات حوزه طراحی و چاپ و … فعال شده. آرزوی بهترین ها برای همه دست اندرکاران این شبکه قرمز 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *