• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

جاب ویژن سرویس جدید اچ آر مارکت را لانچ کرد

جاب ویژن سرویس جدید اچ آر مارکت را لانچ کرد

جدیدترین محصول پلتفرم کاریابی جاب‌ویژن با عنوان اچ‌آر مارکت آغاز به کار کرد. جاب‌ویژن اعلام کرده که قصد دارد تا اکوسیستمی برای منابع انسانی تشکیل دهد و HRMarket محصول جدید این پلتفرم، در همین راستا به فهرست زیرمجموعه‌های جاب‌ویژن اضافه شده است.

جاب‌ویژن با رونمایی از این پلتفرم جدید خود اعلام کرده است که اچ‌آر مارکت که از آن به عنوان بازار محصولات و خدمات مربوط به واحد منابع انسانی سازمان‌ها یاد می‌شود، در اصل پلتفرمی برای معرفی محصولات و خدماتی است که مشتری بالقوه آن منابع انسانی شرکت‌ها و سازمان‌ها هستند. کسب وکارهایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، برای معرفی خدمات خود نیاز به برقراری ارتباط با تعداد زیادی از واحدهای منابع انسانی در سازمان‌ها دارند و معمولاً مسیری طاقت‌فرسا و طولانی را در این راستا پشت سر می‌گذراند. از سوی دیگر، متخصصان منابع انسانی در سازمان‌ها در جهت انجام اموری مانند بیمه تکمیلی، غذای سازمانی، سلامت، آموزش و توسعه و خدمات رفاهی، همواره با حجم زیادی از گزینه‌ها مواجهند که بایستی از میان آن‌ها دست به انتخاب بزنند. اچ‌آر مارکت پاسخی در راستای همین نیاز دوجانبه از سوی کسب‌وکارها و سازمان‌هاست.

اچ آر مارکت جاب ویژن job vision

جاب‌ویژن ادعا می‌کند که پلتفرم اچ‌آر مارکت از یک سو به کسب وکارها امکان برقراری ارتباط با سازمان‌های برتر و ارتباط گیری با واحد منابع انسانی این سازمان‌ها را فراهم می‌آورد و از سوی دیگر، با تجمیع خدمات گوناگون کسب و کارهای مختلف، به متخصصین منابع انسانی در سازمان‌ها کمک می‌کند تا در راستای امور رفاهی سازمانشان دست به انتخابی مطمئن بزنند.

این مجموعه همچنین اعلام کرده است که این بازار شامل خدمات یا محصولاتی مثل پرسشنامه، تسهیلات درمانی، نرم‌افزارهای ارزیابی عملکرد، نرم‌افزار حقوق و دستمزد، آزمون‌های ارزیابی، بیمه درمان تکمیلی، روانشناسی سازمانی، سیستم حضور و غیاب، اتوماسیون اداری، برگزاری رویداد سازمانی، وام و خرید اقساط و سرویس اعتباری، خدمات سفر و گردشگری، وندینگ ماشین، آموزش و توسعه، هدیه‌های مناسبتی، مشاوره، تخفیفات سازمانی و امکان برگزاری رویداد می‌شود که در آن می‌توان ضمن بررسی ویژگی‌های هر محصول فهرست کاملی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده این محصولات را مشاهده کرد.

سرویس اچ آر مارکت جاب ویژن

براساس اعلام جاب‌ویژن، اچ‌آر مارکت اکنون در مرحله رونمایی بتا قرار دارد. به این معنا که در حال حاضر تامین‌کنندگان و کسب‌وکارهایی که محصولات یا خدمات مربوط به واحد منابع انسانی سازمان‌ها ارائه می‌کنند، می‌توانند با ثبت‌نام در اچ‌آر مارکت، محصولات و خدمات خود را در به واحدهای منابع انسانی بیش از ۷۶ هزار سازمان فعال در جاب‌ویژن معرفی کنند. با گذر زمان و عضویت کسب‌وکارهایی از این جنس به اچ‌آر مارکت این پلتفرم می‌تواند به عنوان مرجعی برای بررسی ویژگی‌های محصولات و خدمات حوزه‌های مورد نظر، در اختیار کارشناسان و مدیران منابع انسانی سازمان‌ها باشد

جاب ویژن یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم کاریابی در ایران است که در آن بیش از دو میلیون و ۵۰۰ هزار کارجو و ۷۶ هزار سازمان حضور دارند. اچ‌آر مارکت بعد از «نمایشگاه کار»، سرویس راهکارهای منابع انسانی «کندو» و پلتفرم هدهانتینگ «میرانا»، اکنون چهارمین زیرمجموعه گروه جاب‌ویژن به حساب می‌آید.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *