• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

لیبل بسته بندی Recycle Check در راستای بازیافت بسته بندی محصولات

لیبل بسته بندی Recycle Check در راستای بازیافت بسته بندی محصولات

سازمان غیرانتفاعی Recycling Partnership در آمریکا – که مردم، داده‌ها و راهکارها در سرتاسر زنجیره ارزش را گردآوری و بسیج می‌کند تا ضایعات و تاثیرها بر محیط‌زیست را بکاهد و در عین حال مزایای اقتصادی را نیز ایجاد کند – از معرفی لیبل جدید بسته‌بندی با نام Recycle Check خبر داده است.

این پروژه از داده‌های داده ملی بازیافت استفاده می‌کند تا به هر فردی امکان دهد یک کد QR را از روی هر آیتم اسکن کند و به اطلاعاتی در مورد اینکه آیا می‌تواند از روی کدپستی با موقعیت مکانی به جریان بازیافت وارد بشود یا نه را دسترسی داشته باشد.

نخستین برندهایی که از این ویژگی لیبل استفاده کردند General Mills و Horizon Qrganic بودند. علاوه بر کمک به مصرف‌کنندگان، لیبل بسته بندی Recycle Check به گونه‌ای طراحی شده تا به برندها برای کاهش تغییرات آتی برچسب و استفاده از سیستم‌های برچسب‌گذاری موجود کمک کند.

اپلیکیشن لیبل بسته بندی Recycle Check

این ویژگی می‌تواند بر روی بسته‌بندی‌های پلاستیکی، کاغذی، فلزی یا شیشه‌ای مورد استفاده قرار گیرد. تنوع بین برنامه‌های بازیافت منطقه‌ای و سردرگمی در مورد نحوه بازیافت بسته‌بندی‌ها باعث شده تا بخش‌های مختلف در پی تلاش برای بهبودی آن باشند. ابزار بر پایه اطلاعات اینکه چه مواردی در سیستم بازیافت حاشیه مناطق مسکونی جمع‌آوری می‌شوند شکل می‌گیرد. لیبل How2Recycle این امکان را فراهم می‌سازد.

اشتراک گذاری:
رسانه خبری شبکه رد پالت
رسانه خبری شبکه رد پالت
هدف ما در تحریریه ردپالت آگاهی، اطلاع رسانی و نشر اخبار تخصصی کسب و کارهای مرتبط است. شما هم می توانید به ما بپوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *