• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

مسیریاب نشان برای نوروز ۱۴۰۳ کاربرانش را شگفت زده می کند!

مسیریاب نشان برای نوروز ۱۴۰۳ کاربرانش را شگفت زده می کند!

مسیریاب ایرانی «نشان» در آستانه‌ی فرارسیدن سال ۱۴۰۳ به‌روزرسانی جدیدی دریافت کرده است تا مردم بتوانند در سفرهای نوروزی، دقیق‌تر از همیشه مقصد خود را پیدا کنند. نشان می‌گوید نسخه‌ی جدید عملکرد اپلیکیشن را بهبود می‌دهد و قابلیت‌های کاربردی دیگری نیز در خود دارد.

مسیریاب نشان اعلام کرده است که حالا بیش از دو‌میلیون نقطه‌ی ثبت‌شده (POI) دارد و روزبه‌روز تعداد این نقاط را با همکاری کاربران بیشتر می‌کند. به‌لطف افزایش تعداد نقطه‌های نقشه، می‌توان از نشان برای کارهایی مثل پیداکردن نانوایی، سوپرمارکت، باشگاه یا حتی تعویض روغنی استفاده کرد.

مسیریاب نشان ادعا می‌کند هر مکانی که در خیابان قابل‌تشخیص باشد، در این نرم‌افزار نقشه‌یاب جست‌و‌جوشدنی است. تلفن تماس و ساعت‌ کاری و سایر اطلاعات کسب‌و‌کارها در نشان ثبت شده‌اند. این سرویس نقشه‌یاب در ماه‌های اخیر تیک آبی به کسب‌و‌کارها اعطا کرده است. جدیدترین نسخه‌ی نشان عملکرد بهینه‌تری در بخش جست‌و‌جو دارد و باگ‌های نرم‌افزاری آن کمتر از قبل شده‌اند.

نسخه‌ی نوروزی مسیریاب نشان در صفحه‌ی اول رابط کاربری جدیدی دارد تا بتوان ساده‌تر به بخش جست‌و‌جو دسترسی پیدا کرد. این نسخه در صفحه‌ی اصلی‌اش قابلیت جست‌و‌جو سریع مکا‌ن‌های پرکاربرد را نیز دارد.

نسخه‌ی جدید مسیریاب نشان هم‌زمان با تایپ کلمات، عبارتِ مدنظر را برای جست‌و‌جو به کاربر پیشنهاد می‌دهد و مکان‌های مرتبط را هم به‌نمایش می‌گذارد. نشان می‌گوید که در نسخه‌ی جدید، نتایج جست‌و‌جو با ترکیبی از فهرست نتایج و نقشه به‌نمایش درمی‌آیند و عبارت‌های جست‌و‌جوشده در تاریخچه‌ی جست‌و‌جو ذخیره می‌شوند.

به‌روزرسانی جدید مسیریاب نشان برخی تغییرات در روند مسیریابی به‌هنگام رانندگی اعمال کرده است. در این نسخه، شاهد بهبود نمایش ترافیک روی خط مسیر و بازطراحی پنل آدرس و بهبود سیستم ذخیره‌ی مصرف باتری هستیم.

تعداد سرعت‌گیرهای ثبت‌شده در نشان از مرز ۶۰٬۰۰۰ مورد عبور کرده است و به‌لطف گزارش کاربران، تعداد سرعت‌گیرها به‌مرور‌زمان بیشتر هم می‌شود. نسخه‌ی جدید نشان پارکینگ‌های آنلاین شهر مشهد را به‌صورت آزمایشی نشان می‌دهد.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *